voor de sie.Wr. stel vast of de Emmalaan en de weg Z. van de stad alsmede de van daar naar het N. loopende dwarswe gen bruikbaar zijn voor auto's g. hoe is de toestand in de omgeving van het station, is de spoorbaan nog onbeschadigd h. sluit de toegangswegen tot de stad af, in het W. ('drie sprong Emmalaan Nassaustraat en W. knik vijfde dwarsstraat inb.) berichten z.m. per motorord. van sie.Pau. 4. Munitie. Normale gevechtsuitrusting en taschvoorraad. 5. Verpleging. 3 dagen vivres bij den man de sien. komen overigens in verpleging bij 2-Inf. XX. 6. Ik verwacht tusschen 3.00 en 4.00 bericht in kpg. S. Mondeling aan C. 2-Inf. XX. C. sie.Pau. C. sie.Wr. enz. Toelichting. Het verdient aanbeveling, dat de cdtn. de beschikking krijgen over een plattegrond, meestal zal zulks echter niet mogelijk zijn dit behoeft echter geen bezwaar te zijn de verkenningen kunnen zeer goed aan de hand van de topografische kaart worden uitge voerd. Kapitein D. heeft natuurlijk de opdracht op zijn plattegrond verduidelijktde sie.cdtn. nemen enkele gegevens op hun kaarten over. d. Het hevel voor den afmasch van het gros. Na het voorgaande kan het bevel voor den afmarsch zeer kort zijn. Wij hebben aangenomen, dat op verzoek van kapitein D., majoor C. de auto's in het kampement beschikbaar heeft gesteld. Te 22.50 staat de compagnie en de sie. gemotoriseerde inf. aan getreden. De mede te voeren munitie en levensmiddelen alsmede het materieel staan gereed. Kapitein D. vertelt zijn menschen in het kort, wat van hen gevraagd zal worden, met een enkel goed gekozen woord doet hij een beroep op hun plichtsbetrachting en soldateneer. 1150

Indisch Militair Tijdschrift | 1936 | | pagina 52