sie.gemot.inf.: het stadsdeel in het N. begrensd door Heerenstraat Julianastraat Willem straat, in het Z. door den spoorbaan lste sectie het kampongterrein Z. van den spoorbaan en W. van den Derden Dwarsweg 3de sectie het kampongterrein Z. van den spoorbaan en O. van den Derden Dwarsweg, b. van de sie.pau. steeds 1 pau. op patrouille, van de overige afdeelingen één groep. 4. Beveiliging. In elk kwartier 1 piket sterk 1 groep. 5. Afsluitingsafdeelingen. Legeren ter plaatse, beveiligen zich met posten. 6. Politie. Legert in het politiegebouw, aldaar een wacht van 10 man. Patrouillegang in het stadsdeel N. van den spoorbaan. 7. Verpleging. a. Aanvangenden 19.00 rijden de auto's met kwn. en fwn. op naar de kwartieren van de onderdeelen. b. Volgorde verpleging le sectie, sie.gemot.inf., 3de sie., sie.pau. afsluiting W., afsluiting O. route aloon2 Hoofdstraat naar Parallelweg sta tion Derde Dwarsweg Julianastraat Heeren straat (naar 4-spr. Nassaustraat Heerenstraat) Heerenstraat Hoofdstraat (naar snijpunt Rand- straat-Hoofdstraat) en terug naar aloon2. c. Cn.wrn. en 2de sectie zorgen, dat onderscheidenlijk te 20.00 en 20.15 de eetketels van de manschappen ver zameld zijn op de onder b. aangegeven punten. d. co.gp. te rekenen bij le sectie evenals het personeel van den trein. 8. Mijn cop. in paviljoen woning A.R.; is telefonisch te berei ken. C. 2-Inf. XX. D. Mondeling aan Cn.sie.pau., sie.gemot.inf. sie.wr. le, 2de, 3de sie. en fourier. Hoofd Politie. 224

Indisch Militair Tijdschrift | 1937 | | pagina 114