605 Naam ordonnantie Staatsblad aar Nr. Art. Waar mag worden binnen-getreden Bijzonderheden en vormen in acht te nemen bij het binnentreden Bepalingen betref fende de uitoefening van het recht van VereenigiDg en Ver gadering in Nederl. lndië. Maatregelen ter beperking van den kinderarbeid en den nachtarbeid van vrouwen. Veiligheidsreglement Reglement op het maken en verkrijg baar stellen van ijs en koolzuurhoudende wateren. Ordonnantie op het houden of doen hou den van hazardspelen in voor het publiek opengestelde lokalen. IJkordonnantie 1928. 1919 1935 1925 1910 27 85 647 406 1922 678 1912 1928 13 230 255 14 Vrije toegang tot verga deringen waar publiek toegelaten wordt. Vrije toegang tot alle vergaderingen. In fabrieken en werk plaatsen en overal, waar redelijkerwijs vermoed kan worden, dat arbeid wordt verricht. Fabrieken en werkplaatsen Fabrieken tot het vervaar digen van ijs of koolzuur houdende wateren endaar- toe behoorende terreinen werplaatsen en inrich tingen. In lokalen, waar hazard spelen worden gehouden teneinde zich van een behoorlijk nakomen der bepalingen te overtuigen. 1. Op plaatsen bestemd voor of gebruik tot het drijven van handel of het doen van leveringen of het vaststellen van heffin gen alsmede ter bepaling van eenig loon voor ver richten arbeid, berekend naar grondslag van ge wicht of maat. Bij weigering kan toegang worden verschaft mits bij gestaan door H. P. B. of aangewezen bestuursamb tenaar of bij verhindering mits voorzien van bijzon dere schriftelijke machti ging. c.q. met geweld. Verplicht tot geheimhouding. A. Is hoofd of bestuur der fabriek of werkplaats Europeaan, dan moet aan Inlandsch politiepersoneel beneden onderdistricts hoofd een schriftelijke bijzondere last van het H P. B. worden meege geven. a.b.c. C.q. met geweld. Buiten dringende noodzaak niet tusschen zonsonder- en zonsopgang. Tusschen zonsop-en zons ondergang (als 's nachts ge werkt wordt ook 's nachts) C.q. met geweld. Verplicht tot geheimhou ding. e. mits voorzien van eene schriftelijke vergunning tot toegang van H. G. B. 1. Alleen gedurende den tijd, waarop deze plaatsen voor het publiek geopend zijn, mag worden binnen getreden.

Indisch Militair Tijdschrift | 1937 | | pagina 55