826 Personeel Materieel Per Compagnie 1 sergeant ziekenverpleger, 4 ziekendragers, 1 ziekenverple ger teven motorist. 1 motorrijwiel met zijspan, ge schikt voor 1 liggend en 1 zittend vervoerde gewonde. Per Bataljon 1 officier van gezondheid, 2 ser geants ziekenverpleger, 2 hos pitaalsoldaten, 10 ziekendra gers, motoristen en chauffeurs. 2 motorrijwielen met zijspan als boven, 1 ziekenauto voor gewonden- vervoer, 1 vrachtauto voor vervoer van geneeskundige behoeften, 1 autobus voor vervoer van het personeel. Per Regiment 3 officieren van gezondheid, 2 adjudanten O. O ziekenver pleger, 4 gegradueerde zieken verplegers, 10 ziekendragers, chauffeurs en motoristen. 1 motorrijwiel met zijspan als boven, 4 ziekenauto's voor gewonden- vervoer, 1 vrachtauto voor vervoer van geneeskundige behoeften der eerste urgentie, 1 vrachtauto met geneeskundig reserve-materieel 1 keukenwagen met tractor, 1 vrachtauto voor vervoer van het personeel, 1 zoogenaamde „tank sanitaire". Per Divisie 9 officieren van gezondheid, 1 militair apotheker, 1 admi nistratie officier, 6 onderoffi cieren-ziekenverpleger, 16 hos pitaalsoldaten, 60 ziekendragers, chauffeurs, etc. 2 chirurgische auto's (licht type), 2 auto's met operatietenc-benoo- digdheden, 2 tractors met aanhangwagens voor sterilisatie, 1 rijdende röntgeninstallatie. 3 vrachtauto's met geneeskun dig reserve materieel, 2 vrachtauto's met gasmaterieel, 2 tankauto's met benzine, 2 keukenwagens met tractor, 3 vrachtauto's voor vervoer van het personeel, 1 auto voor de doktoren, 12 auto's voor gewondentran sport, 1 auto met veldapotheek, 3 motorrijwielen met zijspan, 2 auto's met benoodigdheden voor het bacteriologisch veld- laboratorium. Ad 4. Wat de Japansche gedelegeerden over de waarde der colorimetri- sche onderzoekingsmethoden wisten te vertellen, was weinig belangrijk en

Indisch Militair Tijdschrift | 1937 | | pagina 72