Overzicht van de belangrijkste der in gebruik zijnde ambulance-vliegtuigen. Gebouwd in: Naam en Nummer. Aantal motoren en welke. Aantal patiënten Engeland. Engeland. Frankrijk. Frankrijk. Frankrijk. Frankrijk. Duitschland Italië. Japan. Polen. Amerika. Amerika. Amerika. Amerika. Frankrijk. Bristol 120 Handley Page HP. 51 Marcel Bloch 81 Hanriot H 181 S.P.C.A.90col.3 Potez 58 Junkers Ju 34 Caproni 97 Ishikawa jun. Lublin R. XVIB Bellanca Curtiss Wright „Condor" Fairchild XC 31 Waco model D-6 Potez 65 een Bristol Mercury VI S. 2. twee Armstrong Siddeley „Tiger" een Lorraine 5 Pc een Renault „Bengali 4 Pei drie Gnöme Rhone 7 Kd een Potez 6 Ba een B.M.W. Hornet drie Lorraine 5 Pc een Cirrus-Hermes IV een Wright Cyclone twee Wright Cyclone 1820 F3 twee Wright Cyclone R 1850 F2 een Wright Cyclone R 1820-15 een Wright Whirlwind R 975 E2 twee Gnöme Rhone 14 Kirs een tien een een twee een a twee drie drie twee twee vier veertien vijftien twee zes (Slot volgt). MEDEDEELING VAN DE REDACTIE. Door het aftreden uit het bestuur der I.K.V. van de Heeren J. G. K. Kemmerling en C. G. J. Teerink tengevolge van hun optreden onderscheidenlijk als regimentscommandant van 2 R.L en als commandant der expeditie naar Nieuw-Guinea - heeft ook de redactie-commissie voor het Wetenschappelijk Jaarbericht eenige wijziging ondergaanzij bestaat thans uit de Heeren R. Bakkers, Luitenant-Kolonel van den Generalen Staf, Voorzitter; F. G. L. Weijerman, Kapitein van den Generalen Staf en M. D. Schaafsma, Kapitein van den Generalen Staf. 472

Indisch Militair Tijdschrift | 1938 | | pagina 68