7 A portable bridge for division loads dour H. M. Koplin Mil. Eng. '38, Mei/Juni. Transport de materiel d equipage de ponts dans l'armée américaine R. du G.M. '38, Mrt./Apr. O. 3. Militaire bouwkunde. Contribution a l'étude expérimentale des ouvrage voütés en béton armée door Kilian R. du G.M. '38, Mrt./Apr. Kunst und Kaserne door Fr. Balke Z.H. 38, nr. 3. MARINE. P. 2. Zeeoorlog, zeestrategie, zeetactiek, zeekrijgsgeschiedenis, oorlogs havens, marine politiek, voorziening v. d. vloot. Seeherrschaft durch Flugzeug oder Schlachtschiff door H. Ballande D.L.L. '38, nr. 5. P. 3. Zeeartillerie, landingsgeschut, torpedowezen, schepen, vliegtuigen scheepsbouw, pantsering, stoomwezen. Speed and gun power in warships door E. Altham J.R.U.S.I. '38, Mei. The development of highspeed craft for the navy door W.J. Holt J.R.U.S.I. '38, Mei. P. 4. Landingen en troepenvervoer over zee. De secundaire taak door W.A.J. Roelofsen Mar. B. '38, nr. 3. ONDERWIJS, OPVOEDING, OPLEIDING, OEFENING, GYMNASTIEK, SCHIETOPLEIDING, SPORT. R. 1. Onderwijs en opvoeding. Publicity in the army door S. Rogerson F.F. '38, Feb. Geistiger Kampf in den Revolutions- und Befreiungskriegen G. Roloff W.u.W. '38, nr. 5. Die vormilitarische Jugenderziehung in auslandischen Staaten und in der Schweiz door K. Ingold S.A. '38, nr. 2, 3, 4, 5. R. 2. Opleiding en oefening. Nachtübungen für Infanterie; door Treuhaupt M.W. 38, nr. 46. Engineer training; door J. Innes R.E.J. '38, Jun. De groote legeroefening in Gelderland en Overijsel in 1937 door R. J. Hoof- mann Mav. '38, nr. 6. Het gevecht bij Waalre door M.R.H. Calmeyer M.S. '38, nr. 6. Het geven van instructie in het algemeen en meer in het bijzonder voor de infanterie (tirailleurs); door J. G. Sutherland Mav. '38, nr. 6, 5. Unterkunft und Marsch (Kompanieverband) M.W. '38, nr. 46. De opleiding van den officier van gezondheid door F.H.A. Kothe O.N.I.O.V. '38, nr. 6. Disziplin, Verantwortung und Aufgabenstellung M.W. '38, nr. 47. Die englischen kombinierten Frühjahrsmanöver D.L.L. '38, nr. 5. R. 4. Schietopleiding. Construction et utilisation d'un champ de tir fictif pour mortiers de 81 door Chérasse, R. d'Inf. '38, Mei. Mangel in der Schieszausbildung Td. '38, nr. 16. Die Entwicklung der Schieszstande im Heere nach dem Kriege door Harth Z.H. '38, nr. 3.

Indisch Militair Tijdschrift | 1938 | | pagina 115