De ingeleverde antwoorden zullen worden beoordeeld door een commissie bestaande uit Generaal-majoor der Infanterie P. A. Cox, Majoor der Artillerie A. Haverkamp, Kapitein van den Generalen Staf S. H. Spoor. Deze commissie zal de antwoorden rangschikken naar de waar de, welke daaraan naar haar meening moet worden toegekend. Zij zal haar oordeel uitspreken, in hoeverre de best gerangschikte antwoorden in aanmerking komen voor de toekenning van de in uitzicht gestelde prijzen, eventueel de wenschelijkheid over wegen, het voor prijzen beschikbare bedrag over meer dan twee deelnemers te verdeelen, mogelijk het bedrag der prijzen te ver minderen en ten slotte te overwegen, inzendingen van anderen dan prijswinners eervol te vermelden. De deelname aan de prijsvraag staat open voor alle leden van de Indische Krijgskundige Vereeniging. De antwoorden moeten worden getikt, en wel slechts op de voorzijde van het papier. De namen der inzenders blijven onbekend tot de toekenning van de prijzen en de eervolle vermeldingen heeft plaats gehad. De deelnemers moeten hun antwoord in een gezegelde enve loppe toezenden aan den secretaris van de Indische Krijgskundige Vereeniging, op een zoodanig tijdstip dat zij voor 1 December 1940 kunnen zijn ontvangen. De antwoorden moeten zijn voorzien van een motto. Naam of verdere aanduidingen van den schrijver mo gen op het antwoord niet voorkomen. Het op het antwoord ver melde motto, thans vergezeld van den naam en den rang van den schrijver, moet in een tweede verzegelde enveloppe afzonderlijk aan den secretaris van de I.K.V. tegelijk met het antwoord wor den toegezonden. De uitslag van de prijsvraag wordt in het Indisch Militair Tijd schrift bekend gesteld. De antwoorden worden alle het eigendom van de Indische Krijgskundige Vereeniging. Het Bestuur behoudt zich voor de studies, al dan niet in gewijzigden vorm en op de wijze als hem goeddunkt, uit te geven. Het Bestuur. 339

Indisch Militair Tijdschrift | 1940 | | pagina 10