386 c. de te treffen voorbereidingen voor een eventueel optreden in het terrein w. van de K.ELO. 2. De opstelling van het det. op den o.oever van de K.EILO in den vroegen morgen van 8-3-40 (uiterlijk te 6.30) aan te geven op een calque 150.000 (de inf. tot in cien. kleinere onderdeelen met een zelfstandige opdracht zooals gevechtsbeveiligingen enz. wel in te schetsen). 3 e Vraagtijd uur. Wat verstaat ge onder directe- en indirecte rivierverdediging en hoe wor den beide systemen volgens het A.T.V. uitgevoerd 4e Vraag; tijd V2 uur. Geef een beknopte beschrijving van het verloop van een vervolging, zoo als het A.T.V. zulks aangeeft. Welke waarde hebben naar Uwe meening pantsertroepen bij een vervolging en op welke overwegingen grondt gij dit oordeel 5e Vraagtijd 1 uur. Ontvouw Uw inzichten omtrent het gebruik van vliegtuigen bij de indi recte- en directe luchtverdediging van belangrijke objecten. Welke doelen komen bij de indirecte verdediging door vliegtuigen voor bestrijding in aan merking en welke bestrijdingswijzen vinden daarbij toepassing VERSTERKINGKUNST. Ie Vraagtijd 2% uur. Bijlageneen witdruk schaal 1 1000. Onderstelling. Van een ter verdediging in te richten kuststrook is het op bijgaanden wit druk aangegeven vak aangewezen aan 1 compagnie infanterie waarbij 1 sectie mitrailleurs. Het dagvuurplan van beide voor-sectiën is op den witdruk aangegeven (zie legenda). In het terrein van de linker-voorsectie bevindt zich een batterij van 7.5 cm veld a 3 stukken ter bestrijding van landingen (zie witdruk). Beschikbare tijd voor het inrichten van het vak 7 dagen. Gevmagd a. op den witdruk aan te geven de gevechts- en afwachtingsopstellingen van de gevechts [k. en (of) km.] groepen, de mitrailleurs, de commando- en waarnemingsposten van de beide voorsectiën, de gevechts- en afwach tingsopstellingen van de batterij veld alsmede de aan te leggen hinder nissen en gemeenschappen in het terrein van de voorsectiën b. welke pionierwerkzaamheden acht gij noodzakelijk en mogelijk in den beschikbaren tijd en in welke volgorde worden de verschillende werken uitgevoerd c. detailschetsen van de toegepaste hindernissen alsmede van de opstelling van een stuk veldgeschut (schaal 1 20). Gegevensalle benoodigde materialen worden z.v.m. gereed voor onmiddel lijk gebruik in de stelling beschikbaar gesteld. De sawahs zijn droog. Hoogte grondwaterstand 0. 2e Vraagtijd 1 uur. Geef beschouwingen over de toepassing en constructie van in permanenten trant uitgevoerde hindernissen tegen vechtwagens, e.e.a. zooveel mogelijk door schetsen toegelicht.

Indisch Militair Tijdschrift | 1940 | | pagina 57