Nes, G. L. van Berge, L. A. van den Wichen, R. G. van Exter, J. P. van Leeuwen, G. I. van Ouwehand, C. Struijkenkamp, A. Klein, C. L. Logeman, F. Stein, A.T.R. Ie Luit.Inf. Treffers, F. Ie Luit.Inf. Mackenzie, E. V. Ie Luit. Inf. Steen, E. J. Ie Luit.Inf. E. Verlenging verlof. Water, A. van de Reijling, Dr. H. W. tot Dir. Ovg, le kl. tot Mj. Inf. tot Mj. Int. tot Mj. Gi. tot Mj. Int. tot Ovg. le kl. tot Kap. Inf. tot Kap. Inf. tot Kap. Inf. tot Bat. adj. tot idem. tot idem. tot adjunct bij den (Padang) m.i.v. 30-4-40. (Koetaradja) 30-4-40. (Bandoeng) 30-4-40. (Bandoeng) 30-4-40. (Soerabaia) 10-4-40. (gedet. Nederland) 29-4-40. (Semarang) 30-4-40. (Mr. Cornelis) 30-4-40. (Gombong) 30-4-40. (Padang) (Weltevreden) (Koetaradja) Terr. Staf Koetaradja. OvG le kl. Wegens ziekte met 6 maanden idem idem F. Voor herinnering. Snijdewint, F. Mj. Ma. m.i.v, 1-4-40 voor herinnering gevoerd bij het Leger en ter besch. gesteld van den vertegen woordiger der directie van de Ind. Pensioenfondsen, G. Eervol ontheven en belast. Wolff, J. R. Koning, G. Santen, A. van Lapré, W. C. Blom, B. C. Dijk, H. van Kaseger, J. Vries, J, A. A. de Kooij. J. van der H. Eervol ontslag. Oomes, C. P. J. 2e Luit. Inf. eervol ontheven v.z. plaatsing b.d. Mil. Luchtvaart en geplaatst te Padang. 2e Luit. Inf. idem. le Luit. Inf. eervol ontheven v.d. waarneming van het bestuur over de onderafd. Weda. Kap. Inf. idem over de onderafd. Enrekang. le Luit. Inf. idem over de onderafd. Oost Flores en Soloreilanden. Kap. Inf. idem over de onderafd. Midden Vogelkop. Kap. Inf. belast met het bestuur over de onderafd. Midden Vogelkop met standplaats Ajamaroe. idem met het bestuur over de onderafd. Enrekang m.d. titel van fgd. Controleur. idem met het bestuur over de onderafd. Weda met den titel van gezaghebber. Luit. Kol. Cav. (Padalarang) m.i.v. 30-4-40 op verzoek eervol uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen onder dankbetuiging voor de diensten door hem gedurende vele jaren aan den Lande bewezen. Gerards J. C. Dir. Ovg. le kl. (Tjmahi) m.i.v. 30-4-40 op verzoek eervol uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen, onder toekenning van den titulairen rang van Kolonel en onder dankbetuiging voor de diensten door hem gedurende vele jaren aan den Lande bewezen. Brest van Kempen, C. P. Luit. Kol Gi. (Weltevreden) m i.v. 30-4-40 op verzoek eervol uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen onder dankbetuiging voor de diensten door hem gedurende vele jaren aan den Lande bewezen. Doup, A. Mj. Inf. (Koetaradja) m.i.v. 30-4-40 op verzoek eervol uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen onder toekenning van den titulairen rang van Luit.- Kol., onder dankbetuiging voor de diensten doorhem gedurende vele jaren aan den Lande bewezen. Bosch, D. OvG 2e kl m.i.v. 30-4-40 op verzoek eervol uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen en benoemd in vasten dienst van den Lande tot Gouv. arts bij den D.V.G.

Indisch Militair Tijdschrift | 1940 | | pagina 138