Feenstra, R. res. 2e Luit. Inf. geplaatst te Bandoeng. Fris, J. E. Ie Luit. Inf. Padang. E. Overgegaan bij andere wapens en diensten. Voskuil, H. J. H. Kap. Gnlst. b/d Inf. Soesman, J. R. Kap. Gnlst. b/d Inf. F. Eervol ontslagen. Koek, P.M.). de OvG. 2e kl. (Weltevreden) m.i.v. 30-4-41 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen en be noemd tot res. OvG. 2e kl. Pesman, J.J. Gnl.-Mj. Inf. (Weltevreden) m.i.v. 30-4-41 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen onder dankbet. voor de goede diensten door hem ged. vele jaren a/d Lande bewezen. m.i.v. 31-5-41 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen onder dankbet. voor de diensten door hem ged. vele jaren a/d Lande bewezen. m.i.v. 31-5-41 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen. Mansvelt Beck, J. Luit.-Kol. Inf. Malang m.i.v. 31-5-41 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen onder dankbet. voor de diensten door hem ged. vele jaren a/d Lande bewezen. G. Overleden. Meurs, C. van Kap. Inf. overleden te Bandoeng den 22-5-41. Hamming, A. Luit.-Kol. Inf. idem Dué, J. Kap. Ma. idem H. Bijzondere mutaties. Vink, C. Snell, G. L. 2e Luit, Inf. Palm, F. A. Kap. Inf. (buiten Ned.-Indië) buiten bezwaar v/d Lande toegek. den rang van Mj. bijzondere tevredenheid v/d Leger- comdt. betuigd voor het zeer vlot en gedecideerd optreden b/d nood landing v/e vliegtuig in de baai van Ambon, waarbij hij eigener initiatief oogenblikkelijk hulp ver leende. Ie Luit. Inf. Gaade, G. H. Ie Luit. Inf. zeer bijzondere tevredenheid v/d Res. der Mol. betuigd voor de goede diensten ged. het bestuur over de onderafd. Wahai bewezen, tevredenheid v/d Res. der Mol. betuigd voor de goede en actieve leiding ged. de pacificatiewerk zaamheden in het Mappigebied gegeven.

Indisch Militair Tijdschrift | 1941 | | pagina 129