Gulik, W. J. van Luit.Kol. Mil. Lv. Hazenberg, C. F. Kap. Inf. Velden, L. P. L. Ie Luit. Inf. Elemans, F. C. Ie Luit. Ma. Weijne, J. W. 2e Luit. Ma. Kramers, J. idem Koster, J. A. de Kap. Ma. Jong, J. A. de le Luit. Inf. Linck, W. Kap. Inf. ingedeeld te Andir. ingedeeld te Padang. ingedeeld te Koetaradja. werkzaam gest. b/d o. i, m a. te Padang. belast m/d adm. v/e garn. te Mr. Cornelis. belast m/d adm. v/e korps te Mr. Cornelis. belast m/d adm. v/e garn. te Bandoeng. belast m/h best. over de onderafd. Kolo- nedale. belast m/h best. over de onderafd Apokajan. E. Overgegaan bij andere en dien Wegner, J. M. J. Mj. Mil. Lv. Maas, M. C. Mj, Gnlst. Kuilenburg, W. van Luit. Kol. Inf. Sandberg, Jhr. J. M. R. Mj. Art. Boester, A. J, T. Mj Gnlst, Eem, C. W. van der Mj. Gnlst. b/d Gnlst. en gedetach. te Andir. Inf. en gepl. te Weltevreden als korpscdt. Gnlst. en gepl. te Weltevreden. Gnlst. Inf. Art. F. Eervol ontslagen. Vooren, M. Kol. Inf. (Makassar) m.i.v. 28-2-41 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil.dienst ontslagen met recht op pensioen en onder dankbetuiging voor de diensten door hem gedurende vele jaren aan den Lande bewezen. G. Bijzondere mutaties. Kartasasmita, R. D. le Luit. Inf, Otten, Dr. Ir. G. Mj. Inf. Cox, P. A. le Luit. Inf. Creutz Lechleitner. J. idem Pel, H. G. C. Kap. Inf. Bijzondere tevredenheid v/d Insp. der Inf. betuigd voor de wijze, waarop hij als cdt. v/e brigade Inf. mil. den Sultan van Ter- nate hij een belastingrel bijstand heeft ver leend. Tevredenheid v/d Legercdt. betuigd voor toewijding en tact. waarmede de hem ver strekte opdracht werd uitgev. en voor de wijze, waarop het verslag zijner bevin dingen buiten Ned.-Indië werd samenge steld. Bijzondere tevredenheid v/d Res. van Ma- nado betuigd, voor de wijze, waarop hij zich v/d hem opgedragen taak heeft ge kweten. Bijzondere tevredenheid v/d Insp. der Inf. betuigd, wegens zijn optreden tijdens een patrouillegang, tijdens welken hij bij een verwonding v/e sergt. een in de wond achtergebleven pijlpunt operatief verwij derde, welke ingreep op de juiste wijze werd verricht. Tevredenheid v/d Res. van A. en O. be tuigd voor de wijze, waarop het best. over de onderafd. Meulaboh werd gevoerd.

Indisch Militair Tijdschrift | 1941 | | pagina 139