Naam Rang Vorig garnizoen Nieuw garnizoen. Gottschal, A, Maj Inf. Magelang Malang. Dahler A J. Luit. Kol. Inf. Makassar Bandoeng. Statius Muller, C. H. idem Bandoeng Makassar. Halkema. H T. idem Balikpapan Bandjarmasin. Seijdlitz Kurzbach, H. R. F. von 2e Luit. Art. Bandoeng Tjimahi. Nues. F. J. van Kap. Inf. Koetaradja Samalanga. Laupman, T. J. le Luit. Inf. Meureudoe Panton Laboe. Mathus, E.F. K.R. 2e Luit. Inf. Samalanga Meureudoe. Hoek. J. van der Mil. pa. le kl. Padalarang Weltevreden. Aussems. H. L. idem Weltevreden Padalarang. B. Bevordering. Punt, L. A. tot kap. Gi. (Soerabaia) m.i.v. 2-12-40. Hillegondsberg, A. van tot Luit.-Kol. Gi. (Bandoeng) m.i.v. 31-12-40. Hillen, A. tot le Luit. Gi. (Tjimahi) idem. Breet, A. tot idem idem idem. C. Ingetrokken. Polk. L. Nix, J. Ovg. le kl. zijne overplaatsing naar Malang blijft ingedeeld te Soerabaia. le Luit. Inf. zijne overplaatsing naar Bandoeng blijft ingedeeld te Tjimahi. D. Ontheven, ingedeeld of belast. Hoogenband, C. van den Luit. Kol. Gnlst. Maris. A. F. L. kap. inf. Smith, F. W. le Luit. Inf. Meulen, G. J. van der kap. Inf. Scheffelaar, J. E. Kap. Inf. overgeplaatst van den Generalen Staf naar het Wapen der Infanterie. eerv. onth. als bat adjud. te Mr. Cornelis. idem te Balikpapan. eervol ontheven als kap. adj. en belast met een bat.comdo. te Malang. benoemd tot Kap. Adj. (Malang). E. Eervol ontslagen. Hoolboom, P. C. Kol. Art. (Bandoeng) m. i. v. 30-1-41 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen en onder dankbetuiging voor de goede diensten door hem gedurende vele jaren aan den Lande bewezen. Fleischer, J. A. Kol. Inf. (Bandjar- masin) m.i.v. 31-3-41 op verz. eerv. uit Hr Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen en onder dankbetuiging voor de goede diensten door hem gedurende vele jaren aan den Lande bewezen. Jap Tjong, E. P. Maj. Inf. (Pamekasan) m.i.v. 30-11-40 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen en onder dankbetuiging voor de diensten door hem aan den Lande bewezen. Nooten, J. C. C. W. van Kap. Inf. (Bandoeng) m.i.v. 31-12-40 op verzoek eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen. F. Overleden. Vleuten, H. van Bakker, C. D. le Luit. Inf. idem (vl.) te Palembang den 23-11-40. te Kalidjati den 13-12-40.

Indisch Militair Tijdschrift | 1941 | | pagina 146