Vries, J. W. de tot le Luit. adjud. te Tjimahi. Ranft, J. H. idem te Malang. Kornet, A. idem te Magetan. Quant, C, H. de Kol. Gi. tot Insp. der Gi. tevens Hoofd v/d IVe Afd. v/h D. v. O. D. Ontheffingen, Plaatsingen, enz. Dessauvagie, T. Kap. Inf. eerv. onth. v/h best, over de onderafd. Mamoedjoe. Zondag, E. 2e Luit. Inf. geplaatst te Medan. Bruijn, T. de idem geplaatst te Koetaradja. Thomson, M.C. idem geplaatst te Koetaradja. Vries, B. H. de Kap. Inf. belast m/h best. over de onderafd, Mamoedjoe. Hoorweg, H. L. Kap. gnlst. belast m/d werkzaamheden van leeraar a/d H.K.S. te Bandoeng. E. Overgegaan bij andere wapens en diensten. Schepel, D. le Luit. Ma. b/d Int. F. Eervol ontslagen. Mesland, J. G. Res. 2e Luit. Inf. K. L. (Kalidjati) m. i. v. 18-6-41 wegens ongeschikt heid voor de waarneming v/d mil. dienst in Ned.-Indië uithoofde van lichaamsgebrek eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen. Statius Muller, G.J. F. Gen. Mj. Gi. (Bandoeng) m. i. v. 31-7-41 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen onder dankbe tuiging voor de goede diensten door hem ged. vele jaren a/d Lande bewezen. Dahler, A. J. Luit. Kol. Inf. (Bandoeng) m. i. v. 31-8-41 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen onder dankbe tuiging voor de diensten door hem ged. vele jaren a/d Lande bewezen. Kooy, Kol. Int. (Bandoeng)m. i. v. 23-7-41 op verz. eerv. uit Hr. Ms. mil. dienst ontslagen met recht op pensioen onder dankbe tuiging voor de diensten door hem ged. vele jaren a/d Lande bewezen. bijzondere tevredenh. v/d Res. der W. afd. v. Borneo betuigd voor de loffelijke wijze, waarop hij het best. over de onderafd. Boven Kapoeas heeft gev. en voor de plichtsbetr. door hem betoond b/d vervulling v/d hem opgedragen taak. bijzondere tevredenh. v/d Legercdt. betuigd voor de samenstelling v/h „handboek inzake de Ned.-Ind. comptab. voorschriften". G. Bijzondere mutaties. Schotte, J. A. C. le Luit. Inf. Alons, P. Kap. Ma.

Indisch Militair Tijdschrift | 1941 | | pagina 143