5 Foreign Affairs. July 1941. Pacifism and democracy. Benda, J. Our national defense planning for victory. Eliot, G. F. Legislature and executive in wartime. Rogers, L. The Atlantic area. Miller, F. P. Warfare in the Atlantic. Pratt, W. V. Narkomindel and Cominterninstruments of world revolution. Hopper, B. C. The wartime use of shipping. Diebold, W. Canada in the Western Hemisphere. Corbett, P. E. The defeat of the French air force. Cot, P. How Europe is fighting famine. Brandt, K. Scandinavia in the „new order". Joesten, J. Goldmaster or servant Brown, W. A. The vicious circle in India. Shiva Rao, B. Britain's debt to King Farouk. Grabites, P. Routes to Alaska. Stefansson, V. Indisch Militair Tijdschrift, nr. 7 1941. Monumentenserie. Aanteekeningen uit het levensboek van de weermacht. Posthumus, R. Gedachten over de verdediging van Ned.-Ind. Hofstede, N. W. Het huidig aspect van onze defensie, te land en in de lucht. China. Fremery, H. de. Inheemsche militie. Musch, F. O. B. Het reflex-vizier van den mitrailleur M. 30. Mol, A. De slag om Engeland. De strijd in West-Europa. 10 Mei 25 Juni 1840. De Inheemsche militie (Uit den Volksraad). Indisch Militair Tijdschrift, nr. 8 1941. Monumentenserie. Gedenkteeken te Bakongan. De Intendance in 1939 en 1940. Bie, T. E. J. de Aanteekeningen uit het levensboek van de weermacht. Posthumus, R. Gedachten over de verdediging van Ned.-Ind. Hofstede, N. W. Het pantserafweerplan. Da Costa, S. De „Lewis Machine gun" kaliber 7,62 mm. Motoriseering van de bergartillerie. Wederwoord van Blankemeyer, D. N. Antwoord van Hoorweg, H. L. Nawoord van Kroesen, F. L. De strijd in West-Europa. 10 Mei 25 Juni 1940. Kleeding-voorschrift voor officieren van het K.N.I.L. aanwezig in Engeland of eventueel op ander geallieerd grondgebied. Uit de pers Staatkunde en Strategie. Uit den Volksraad. De „Inheemsche militie". Indisch Militair Tijdschrift, nr. 9 1941. Monumentenserie. Montrado. Gedachten over de verdediging van Nederlandsch-Indië. Hofstede, N. W. Vervoer en verpleging van zieke en gewonde militairen buiten het opera tiegebied, bezien in het licht der moderne oorlogvoering. Simons, L. H. De uitwerking van projectielen. Boldrik, J. T. G. v. Grepen uit den strijd tegen de Italianen in Afrika. De herovering van Sidi Barrani en de krijgsverrichtingen in de Westelijke Woestijn, Erythrea. W. Tactisch (technische) aanwijzingen nr. 1. (Bestrijding van vechtwagens indien niet of over een onvoldoend aantal pantserafweerwapens wordt beschikt.)

Indisch Militair Tijdschrift | 1942 | | pagina 103