165 f. Tandjong Balik— Tandjong Paoeh 9 paal, voetpad als bij e. g. Tandjong Paoeh Moeara Mahat 5 paal, voetpad als bij e. h. Moeara Mahat Poelau Gadong 4 paal, voetpad als bij e. Onmiddellijk na aankomst te Poelau Gadong wordt gezorgd voor •het inrichten van goed en veilig logies. Eerst daarna kan worden overgegaan tot het patrouilleeren in de landstreek. De patrouilles mogen, tenzij eigen veiligheid zulks eischt, zon der mijne machtiging de grenzen van ons gebied niet overschrij den en moeten zich onthouden van het uitlokken van vijande lijkheden. 5. Verblijf in een garnizoensplaats. Vertoeft het detachement tijdelijk in eenig garnizoen, dan blijft het desniettemin geheel zelfstandig; de detachementscomman dant neemt het Plaatselijk Militair Commando niet over. De betrokken Plaatselijk Militaire Commandanten zullen het detachement in den meest uitgebreiden zin in alles behulpzaam zijn en kunnen casu quo over een gedeelte van hun garnizoen ■beschikken voor dekking van transporten enz. 6'. Munitieuitrusting. Per geweerdragende 100 patronen per revolverdragende 12 patronen mau •en bovendien per geweerdragende 247 en per revolverdragende 12 patronen in reserve (af te ronden tot volle kisten). 7. Verpleging. Tarief 16 wordt op alle militairen beneden den graad van adjudant-onderofficier toegepast, waartoe voor 14 dagen vivres wordt medegenomen. De Gewestelijke Intendant zal zoo spoedig mogelijk na het vertrek van Pajakoemboeh zooveel vivres nazenden, dat de voorraad gebracht wordt op het benoodigde voor een maand, terwijl die dienstchef maatregelen voor de geregelde aanvulling van dien voorraad treft.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1902 | | pagina 317