203 waarde worden afzonderlijk, onder de andere brieven, inge schreven. b. een register van alle door hem ter uitdeeling ontvangen stukken, dat wordt ingeschreven als dat sub a bedoeld. Voor de ontvangst van aangeteekende brieven en stukken van waarde teekenen de geadresseerden in het register. c. een register (10 cahiers), waarin dag voor dag numeriek wordt aangegeven hoeveel stukken worden ontvangen en verzonden. De aanteekening te splitsen in dienstbrieven diensttelegrammen aangeteekende dienststukken particuliere brieven telegrammen aangeteekende stukken, postwissels, enz. Artikel 4. Bij elke postverzending gaat het cahier, waarin de daarop betrekking hebbende aanteekening is gesteld mede en wordt daarin op de plaats van bestemming voor de ontvangst getee- kend, waarna het cahier wordt teruggezonden. Artikel 5. Geraakt de chef van de veldpost buiten staat zijn dienst verder waar te nemen, dan geeft hij alle registers, gelden, voor raden postzegels enz., die hij onder zich heeft, over aan een door mij aan te wijzen opvolger 1). Packingden 15den Augustus 1899. De Commandant van de expeditie naar de V Kotci Kampar o. 1. De Chef van den Staf (w. g.) Kronouer. •1) Toen het hoofdkwartier der expeditie gevestigd werd te Pakan Bangki- nang werd ook daar het veldpostkantoor opgericht. Öp alle overige, in verband met de expeditie, bezette punten werd een Eu- ropeesch gegradueerde met den postdienst belast, onder toezicht van den Plaat selijk Militairen Commandant, die zooveel mogelijk de bovenstaande instructie- deed toepassen.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1902 | | pagina 355