2 le WEEK. a. twee detachementen (één 5 Europeesche en 15 inlandsche fuseliers met 4 man kader en één 10 Europeesche en 30 inland sche fuseliers met 6 man kader) één morgen proefkoken in het kwartier en den volgenden morgen buiten na een marsch van 3 uren. b. twee sectiën 70 man (uitsluitend inlanders met eenig Europ. kader) op veld wacht bij gelegenheid van een bataljons oefening, waarbij door de overigen gekookt werd met het veld- kookgereedschap. Aan ieder man werden verstrekt rijst, vleesch, eenige groenten en ingrediënten voor één maaltijd. 2de WEEK. a. drie detachementen (elk 10 Europeesche en 30 inlandsche fuseliers met 6 man kader) proefkoken buiten, na een marsch van 3 uren, dus zonder voorafgaande oefening in het kwartier, mede genomen vivres als voren. 3de WEEK. a. drie detachementen (sterkte als voren) proefkoken twee maaltijden gedurende de rusten bij marschen van 30 tot 35 K. M. Aan ieder man werden medegegeven: 0,5 KG. rijst één ration versch vleesch één dengdeng of droge visch één eendenei en eenige groenten en ingrediënten voor de verschillende maaltijden. b. één detachement 100 man (van de 4e compagnie inlanders) proefkoken bij een tweedaagschen tocht; door den man werd mede genomen één ration vivres volgens tarief 15. 4e WEEK (één dag). a. één detachement, 20 Europeesche en 40 inlandsche fuseliers met 8 man kader als a 3de week. Tenue bij de marschen: exercitie-tenue zonder ransel met veld- flesch en slobkousen, kapotjas en sprei opgerold en gedragen en

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1903 | | pagina 240