- 28 Alle gegevens werden uitvoerig opgenomen in registers. Deze waren de volgende: Berichten omtrent perso nen, voorzien van identi teitskaarten en ontvangen Register A. van leden van het identifi catiebureau, of van docto ren, of van personeel van ambulances of hospitalen. Berichten omtrent perso nen zonder identiteitskaar- Register B. ten, ontvangen van het bureau, of van doctoren, of personeel van ambulances of hospitalen. Berichten ontvangen van Register G. personen, niet behoorende tot bovengenoemde cate gorieën. Afdeelingen I Gesneuvelden en gewonden. II Ongelukken. III Zieken. IY Vermisten. Afdeelingen I Gesneuvelden en gewonden. II Ongelukken. III Zieken. IV Vermisten. Geene Afdeelingen. De scheiding van het laatste register van die der beide vo rige geschiedde, omdat de informatiën, afkomstig van andere personen dan van de genoemde categorieën, dikwerf zeer incor rect waren, en meestal toch binnen korteren tijd wederom be richt kwam van personen uit de genoemde categorieënook de berichten omtrent gevangenen behoorden dikwerf hiertoe. Al de genoemde registers werden chronologisch ingevuld en voorzien van namen- en nummerklappers. Hierbij volgt een afschrift van een blad uit Register A. afdeeling I. (Zie bijlage No. 9.) Op de genoemde wijze was het dus ten allen tijde mogelijk een volkomen juist overzicht te krijgen omtrent de statistieke ge gevens en quaesties en mocht eenmaal het Transvaalsche informa tiebureau tot publicatie van de door haar verzamelde gegevens besluiten, dan kan met de meeste nauwkeurigheid eene complete

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1903 | | pagina 36