180 te voegen modellen, afbeeldingen van schijven, enz. bezwaar bestaan, dan kan in elk geval het sub c, cl en e genoemde in één boekwerkje worden samengevat, waardoor het aan tal reglementen en voorschriften tot een drietal is terug te brengen. Voor de zich bij de proefcompagnie bevindende Hotchkiss- mitrailleurs, en c.q. later ook voor de Skoda-mitrailleurs, zal een afzonderlijke „Aanwijzing voor de inrichting en liet onderhoud van het materieel" noodig zijn. 4. Bijbomoingen in enkele troepenkampementen van logies voor het mitrailleurpersoneelstalling en berging van het materieel. Deze voorziening behoeft weinig toelichting. Evenals voor stalling, zal ook voor een loods tot opberging van het materieel (mitrailleurs en caissons) op eenige bijbouwing in verschillende kampementen moeten worden gerekend. In de loods tot opberging van het materieel moet tevens ge legenheid bestaan voor de geweerherstellers voor het verrichten van kleine herstellingen. 5. Vermeerdering van de uitrusting en het personeel bij den infanteriemunitietrein. De bij den infanteriemunitietrein mede te voeren mitrailleurmu nitie kan op de voor de infanteriemunitie voorgeschreven wijze, I Inleiding. II Samenstelling en indeeling der compagnie. III Samenstelling en gebruik van het materieel. IV Onderhoud van het materieel. V Onderricht met het wapen en schietopleiding. VI De vormen, de overgangen tot de verschillende vormen in den marsch. VII Het stellingnemen en het verwisselen van stelling. VIII Het schieten (vuursoorten en vuurleiding). IX Storingen bij het schieten en het opheffen daarvan. X Het afstandschatten. XI Tactische grondbeginselen voor het gebruik der mitrailleurs. Aanhangsel. Beschrijving van het materieel. De uitrusting aan reserve- en verwisselstukken.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1903 | | pagina 438