3 De caissonvoorwagen is gelijk aan den stuksvoorwagen. Op den caissonachterwagen is plaats voor 4 man; op eiken caissonachterwagen wordt een reserverad meegevoerd. De raden van het schietgestel zijn zwaarder dan de overige raden. (Zie overigens bijlage.) 7 c.M. L/14 V. S. De affuit is de bekende Krupp'sche veerspooraffuit met om- klapbare schop, het affuitlijf bestaat uit een voor- en een achter stuk; het kanon wordt gesloten met een Leitwellverschlusz; de opzet is een libelopzet. (Zie overigens bijlage.) 7 c.M. L/28 K. 1. De affuit is de bekende Krupp'sche (hydraulische) kanon- terugloopaffuit met omklapbare schop, doch zonder aszitplaat- sen; het kanon wordt gesloten met een Leitwellverschlusz; de opzet is een libelopzet. Een der affuiten heeft een schild van 3 m.M. met een omklap- baar boven- en onderdeel en afneembare zijstukken. Bij dit kanon behooren dezelfde caissons als bij 7 c.M. L/28 Y S (Zie overigens bijlage.) 7 c.M. L/14 K. T. De affuit is de bekende Krupp'sche (hydraulische) kanonterug- loopaffuit met omklapbare schop; het affuitlijf bestaat uit een voor- en een achterstuk, waarvan het laatste alleen bij het schie ten wordt aangebrachtgedurende het vervoer wordt de lamoen verbonden aan het voorstukhet kanon wordt gesloten met een Leitwellverschlusz; de opzet is een libelopzet. (Zie overigens bijlage.) Houwitsers van 10.5 c.M. V. S. en van 10.5 c.M. K. T. De affuiten komen in hoofdzaak overeen met die van het veld geschut alleen is de kanonterugloopaffuit niet voorzien van zit plaatsen voor richter en sluitstukbediende, en kan bij de veer spooraffuit geene zijwaartsche beweging aan den vuurmond op de affuit gegeven worden. De vuurmonden worden gesloten met een Leitwellverschlusz bij den veerspoorhouwitser is een libelopzet met inrichting voor

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1908 | | pagina 15