11 Ten einde een oordeel over het geschut te kunnen uitspreken werden verschillende gevechtsvuren uitgevoerd, welke trouwens tevens zooveel als mogelijk werden benut voor het bepalen van andere gegevens. De resultaten der gevechtsvuren zijn hieronder vermeld. Doorloopend nummer van het vuur. Vuurmond. Projectielsoort. Aantal schoten met in begrip van inschieten. Aantal daarvan gedaan in snelvuur. Aantal granaatkartet sen in sohokstelling. Omschrijving van het doel. Uitwerking. Aanteekeningen. 1 G.K. 32 10 Een compagnie Getroffen 22 De geringe breed infanterie op 2000 staande schut- te, waarover de M. in gevechtsfor tersdoor 189ko- treffers zijn ver matie tirailleurli gels, 24 gedeel deeld, is toe te- -4-J nie, bestaande uit telijk matte tref schrijven aan het 3 to 60 staande schut fers en 1 voltref niet toepassen van ei ters, verdeeld over fer verdeeld vuurverdeelen. 100 M; op 50 M. over 39 M. achter en 25 M. O* buitenwaarts van O de vleugels onder CVJ steuningstroepen, breed 4, diep 8 M. 2 Kanon van 7 c.M St.G. 30 Een sectie veld artillerie, opgesteld in ingezonken em placementen op 2000 M.borstwering dikte 0,90 M.; af stand tusschen de emplacementen 15 M. Bij elk stuk 1 St, Cdt. en 4 man. Linker em placement een rad vernield, af fuit gevallen, 2 man daaronder No. 1 getroffen. Rechter empla cement radband getroffen en No. 4 door 2 scher ven. Na het 13e schot werd het vuur op het rech ter emplacement overgebracht. De emplacemen ten waren van de standplaats van het stuk niet te zien.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1908 | | pagina 23