INHOUD 15 20 A. Uittreksel uit het algemeen rapport betreffende het 2e Eskadron Cavalerie, ingedeeld bij de Expeditionnaire troepenmacht tegen Zuid-Celebes van 12 Juli 1905 tot 22 Maart 1906 Overzicht van door den Trein vervoerde hoeveelheden vivres en andere voorwerpen, met vermelding van de aan tallen der daarvoor gebezigde treinpaarden of grobaks en van de aantallen dragers, die daarvoor benoodigd zouden geweest zijn B. Rapport betreffende den Trein, naar aanleiding van de ondervinding opgedaan tijdens de expeditie naar Zuid- Celebes, gedurende het tijdvak van 12 Juli 1905 t/m 31 Januari 1906 C. Uittreksel uit het verslag omtrent den Intendance-dienst van de expeditie naar Zuid-Celebes (13 Juli 13 Decem ber 1905) g6 Met de navolgende bijlagen I. Regeling van den overvoer der Expeditie naar Zuid- Celebes v o() II. Gegevens betreffende de verpleging van de in Zuid- Celebes ageerende troepenmachtgl Nota betreffende de verpleging van troepen bij excur- siën, welke langer dan één dag duren. Staat aantoonende de wijze van verpakking der bij excursion mede te voeren vivres enz. sjj Voedingswijze voor Europeanen, Afrikanen en Amboi- neezen (los bijgevoegd). Voedingswijze voor Inlandsche militairen en dwang arbeiders, gidsen, tolken enz. los bijgevoegd). D. Uittreksel uit het Verslag omtrent den Geneeskundigen Dienst bij de Expeditie naar Zuid-Celebesv 89 E. Algemeen rapport omtrent de verrichtingen van het de tachement Genietroepen gedurende de Boni-Expeditie 164 76

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1909 | | pagina 11