23 boord worden genoten, van dat daggeld het halve bedrag zal worden ingehouden 6e. dat aan de gehuwde Officieren, Onderluitenants en Eu- ropeesche Onderofficieren (waaronder zij, die als weduwnaar, gescheiden echtgenoot of als ongehuwde één of meer wettige of gewettigde kinderen te hunnen laste hebbeD), die aan de expeditie deelnemen, gedurende hunne verpleging op oorlogs voet wordt toegekend eene toelage, bedragende voor de Officie ren f 85 (vijf en tachtig gulden) en voor de Onderluitenants en Europeesche Onderofficieren f 30 (dertig gulden) 'smaands; 7e. dat aan de Officieren, Onderluitenants en Adjudant-Onder officieren, alsmede aan de Onderofficieren beneden den graad van Adjudant-Onderofficier, die een maandelijksch tractement genieten, een entrée de campagne wordt toegekend, bedragende voor een Generaal-Majoorf 400. Kolonel350. Luitenant Kolonel300. Majoor275 Kapitein250.— 1ste Luitenant200.— 2de Luitenant en Onderluitenant 175.— Adjudant Onderoffiicier 100.— en voor een Onderofficier op maandelijksch trac tement beneden den graad van Adjudant-Onderof ficier 50. 8e. dat de evenbedoelde entrée de campagne gedurende de expeditie door denzelfden persoon slechts éénmaal wordt genoten, en bij latere bevordering van dien persoon niet wordt verhoogd, terwijl evenzoo de sub 6e vermelde toelage voor gehuwden aan denzelfden persoon over dezelfde maand slechts éénmaal wordt toegekend 9e. dat als indemniteit voor schrijfbehoeften wordt tegoed gedaan per maand: aan den Chef van den Staf, inclusief den topographischen dienst 75.— (vijf en zeventig gulden)aan den Commandant der Genie troepen f 15.— (vijftien gulden); aan den Chef der Intendance f 75.— (vijf en zeventig gulden)aan den Chef over den expedition- nairen geneeskundigen dienst f 15.— (vijftien gulden); aan den

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1909 | | pagina 273