26 2e. als toelage boven zijn vaste bezoldiging zal ontvangen 130.— (één honderd dertig gulden) 's maands, benevens een bedrag van f 15.— (vijftien gulden) 's maands voor kantoor- en schrijfbehoeften 3e. entrée de campagne en, gedurende zijn toevoeging aan de expeditie, tegemoetkoming ter voorziening in de kosten van eigen voeding en van bedienden (koelies), zal genieten als voor een len Luitenant van het wapen der Infanterie is of wordt bepaald. Ten dertiendeTe bepalen a. dat door den Bevelhebber der expeditie een krijgsraad te velde zal worden samengesteld; b. dat met de waarneming van de betrekking van Auditeur- Militair bij den sub a bedoelden krijgsraad wordt belast Mr. J. S. Thieme, tijdelijk substituut Officier van Justitie bij den Raad van Justitie te Batavia; c. dat de sub b bedoelde ambtenaar le. als toelage boven zijn vaste bezoldiging zal ontvangen f 100. (één honderd gulden) 's maands, benevens een bedrag van ƒ8. (acht gulden) 's maands voor kantoor- en schrijfbehoeften 2e. entrée de campagne en, gedurende zijn toevoeging aan de expeditie, tegemoetkoming ter voorziening in de kosten van eigen voeding en van bedienden (koelies) zal genieten als voor een Majoor is of wordt bepaald; Ten veertiende, enz. Ten vijftiende Al verder te bepalen le. dat aan de in art. 3 bedoelde expeditie zullen worden toegevoegd 800 dwangarbeiders, w. o. 34 mandoers 2e. dat voor de tijdige beschikbaarstelling van het sub le vermeld aantal dwangarbeiders door den Directeur van Justitie het noodige zal worden verricht. Ten zestiendeDe betrokken Departementschefs uit te noo- digen om voor de affectatie der uit dit besluit voortvloeiende uitgaven te zijner tijd het noodige te verrichten of voor te stellen. Ten zeventiendeenz. Afschrift dezes, enz. Accordeert met voorz. register: De Gouv. Secretaris (w.g.) Hulshoff Pol.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1909 | | pagina 276