70 15e. dat aan alle soldij genietende militairen beneden den graad van adjudant-onderofficier, vóór het vertrek uit hunne garnizoenen als extra verstrekking zal worden uitgereikt een stel veldkleeding, bestaande uit: voor onberedenen 1 sergen jas 1), niet bijbehoorende distinctieve teekenen s) en knoopen, 1 blauw katoenen jas 2) met knoopen, 2 blauw katoenen pantalons, 2 paar zeildoeksche rijgschoenen en 1 bamboehoed voor beredenen 1 sergen jas x) met bijbehoorende distinctieve teekenen 3) en knoopen, 1 blauw katoenen jas 2) met knoopen, 1 blauw katoenen rijbroek en 1 bamboehoed 16e. dat alle officieren, onderluitenants, adjudant-onderoffi cieren en verdere mindere militairen, die niet van Landswege kleeding ontvangen, de bovenomschreven kleedingstukken tegen betaling uit 'sLands voorraad kunnen ontvangen; 17e. dat het personeel voor de bediening der veldbakovens boven hunne militaire inkomsten en materieele voordeelen een daggeld zal genieten, hetwelk voor iederen dag dat gewerkt wordt bedraagt: voor een meesterbakker f 1.50.(een gulden vijftig cent), voor een bakker f 0.7-5 (vijf en zeventig cent), voor een Europeeschen helper f 0.40 (veertig cent) en voor een Inlandschen helper f 0.25 (vijf en twintig cent). Ten tiende, enz. Ten elfde. Te bepalen 3) Als omBcl reven ie artikel 2 2 van het Konirkiik besluit Tan 22 December 3904 No. 25 (Algemeene Order 1905 No. 36). 2) Van betzelfde model als omschreven in het Koninklijk besluit genoemd in noot (1). 9) Noot van het D. v. O. Onder distinctieve teekenen moet worden verstaan chevrons tot aanduiding van den graad.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1909 | | pagina 82