a. dat aan de expeditie naar Zuid-Celebes een veldpostkantoor zal worden toegevoegd, b. dat ten behoeve van de oprichting van het sub a van dit artikel bedoelde veldpostkantoor boven het bij de begrooting Voor 1905 voor den post- en telegraafdienst toegestaan personeel, tijdelijk in dienst zal worden gesteld een commies der 2e klasse op de daartoe staande bezoldiging van f 250.—, (twee honderd vijftig gulden) 'smaands; c. dat de commies der 2e klasse bij den post- en telegraaf dienst die met het beheer van het sub a van dit artikel bedoelde veldpostkantoor zal worden belast: le. voor zooveel noodig zal staan onder de bevelen van den Chef van den staf der expeditie; 2e. als toelage boven zijne vaste bezoldiging zal ontvangen f 130.— (een honderd dertig gulden) 's maand benevens een bedrag van f 15.— (vijftig en gulden)'s maands voor kantoor-en schrijfbehoeften 3e. entreé de campagne en, gedurende zijne toevoeging aan de expeditie, tegemoetkoming ter voorziening in de kosten van eigen voeding en van bedienden (koelies), zoomede de voordeelen bij het militair tarief No. 21 zal genieten als voor een len luitenant van het wapen der Infanterie is of wordt bepaald. Ten twaalfde enz. Ten dertiende. Al verder te bepalen: le. dat aan de in artikel 2 bedoelde expeditie zullen worden toegevoegd 600 dwangarbeiders, waaronder 24 mandoers; 2e. dat voor de tijdige beschikbaarstelling van het sub le vermelde aantal dwangarbeiders door den Directeur van -Justitie het noodige zal worden verricht. Ten veertiende enz. Ten vijftiende enz. Ten zestiende. De betrokken departementschefs uit te noo- digen om voor de affectatie der uit dit besluit voortvloeiende uitgaven te zijner tijd het noodige te verrichten of voor te stellen. Afschrift dezes enz. Accordeert met voorz. Register: De Gouvernements-Secretaris, (w.g.) Van Hasselt.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1909 | | pagina 83