- 78 den Staf. Deze alleen heeft de beschikking over alle transport middelen en regelt de verdeeling daarvan over de verschillende korpsen en onderdeelen. 8. De kwartiermeesters der korpsen marcheeren aan het hoofd van den algemeenen trein. 9. Zoodra de Colonne in het bivak is aangekomen zal de Intendant of als zoodanig dienstdoende zich wenden tot den Chef van den Staf die hem de plaats, waar de vivres moeten worden opgeslagen, zal aanwijzen. Zijn de vivres gesorteerd in het magazijn opgelegd, dan word bij den betrokken Kwartiermeester gefourageerd op dooi de Compagnies- en Detachements-Commandanten af te geven bons en wel voor 24 uur tegelijk, namelijk voor een avondmaal voor denzelfden dag en een ontbijt en morgenmaal voor den volgen den dag. a Met het gereedmaken van het eten zal daarna dadelijk worden aangevangen. 10. Zoo mogelijk worden dagelijks versch vleesch en versch brood in het bivak verstrekt; is dit door bijzondere omstandig heden niet mogelijk dan wordt in het gemis daarvan voorzien door verstrekking van vleeschconserven en hard brood. 11 Zij die aan de menages der compagnieën enz. wenschen deel te nemen kunnen slechts voor geheele dagen, dus niet voor enkele maaltijden worden opgenomen. Batavia, den 23sten Juni 1905. De Bevelhebber get. Van Loenen. Bijzondere Bepalingen. 1. De vivres, bestemd voor excursiën, welke langei dan één dag duren, worden verpakt op de wijze als aangegeven in de verpakkiugsnota. 2. De prijzen der verschillende levensmiddelen zijn de vol gende:

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1909 | | pagina 90