146 Geneeskundige Dienst I. officier van gezondheid der 2de klasse, met bepaling dat het personeel der Infanterie en voor- loopig ook dat der Militaire Administratie zal verkregen worden uit het door de reorganisatie der garnizoens-infanterie in het gewest Palembang beschikbaar komend personeel, dat der Artillerie, in afwachting van de reorganisatie der vesting- Artillerie, uit het beschikbare personeel van dat onderdeel van het wapen der Artillerie, terwijl de officier van gezondheid van elders zal worden genomen; alles zonder dat daarmede eene tijdelijke uitbreiding der legei formatie wordt verbonden II. dat te Moeara Tambesi eene militaire ziekeninrichting zal worden gevestigd, waarvan het personeel nader zal worden aangewezen door den Commandant van het Leger en Chef van het Departement van Oorlog in Nederlandsch-Indie III. dat eene sectie genietroepen van Magelang, onder bevel van een luitenant, ter beschikking wordt gesteld van den Militairen Commandant van Palembang om te worden belast met den bouw van het tijdelijk troepenlogies te Moeara Tambesi; IV. dat machtiging wordt verleend tot de oprichting van het sub. III. hiervoor bedoeld logies, onder aanteekening dat de hieruit voortvloeiende uitgaven zullen worden bestreden uit artikel 431 der begrooting van 1901, en dat voor de dadelijke uitvoering van dit werk, waarvan de kosten nader zullen worden vastgesteld, voorloopig door den Militairen Commandant van Palembang ten laste van gemelderj begrootingspost de noodige fondsen kunnen worden beschikbaar gesteld V. dat aan de vorenbedoelde bezetting worden toegevoegd 25 dwangarbeiders (waaronder 1 mandoer); VI. dat aan de te Moeara Tambesi geplaatste officieren, onderluitenants en adjudanten-onderofficieren een vivresge'd ad. 1.50 (een gulden vijftig cent) per dag wordt toegekend, ingaande den dag na dien van aankomst op- en eindigende daags voor dien van vertrek van genoemden post; VII. dat aan de gehuwde officieren, onderluitenants en adjudanten-onderofficieren (waaronder zij die als weduwnaar,

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1911 | | pagina 158