151 king van den militairen commandant van Palembang te laten en bij die sectie in te deelen 2 Europeesche sergeanten-telegrafis ten en 2 Europeesche korporaals-telegrafisten van Java; V. Om te Soeroelangoen (onderafdeeling Rawas, afdeeling Tebing Tinggi, residentie Palembang) eene militaire ziekeninrich- ting te vestigen, waarvan het personeel nader zal worden aan gewezen door den Commandant van het Leger en Chef van het Departement van Oorlog in Nederlandsch-Indie; VI. Om zoodanige tijdelijke gebouwen voor logies enz. der troepen in Palembang en het aangrenzend onafhankelijk gebied op te richten als de omstandigheden zullen eischen, kunnende de daartoe noodige fondsen door den militairen commandant voorloopig worden beschikbaar gesteld; VIL om tegen de minst te bedingen prijzen of loonen in te huren: a. transportmiddelen voor den overvoer van troepen enz., in de gevallen, bedoeld sub. a en b van de 2de alinea van artikel 7 van de overeenkomst voor het vervoer van Gouvernements reizigers met hun bagage en van Gouvernementsgoederen en gelden in de residentie Palembang enz. gedurende de jaren 1897 tot en en met 1901 b. vrije koelies ter vervanging van ontbrekende dwangarbei ders, gidsen, tolken enz.; VIII. om te Palembang een voorraad steenkolen van 100 ton op te leggen; IX. om een Gouvernements telefoonlijn, uitsluitend ten behoe ve van 's lands dienst aan te leggen tusschen Tebing Tinggi en Soeroelangoen en om ten behoeve van die lijn te beschikken over f 6800.(zes duizend acht honderd gulden) aan materialen van den Lande en over f 24.000.— (vier en twintig duizend guldeD) aan gereed geld; Ten vierde: met buitenwei langstelling van de paragrafen V tot en met XIII van het besluit van 10 Februari 1901 No. 1, doch met handhaving van het bij X van dat besluit bedoeld voedingstarief, te bepalen I. dat de vrouwen en kinderen van de in artikel 3 1 van dit besluit bedoelde officieren en minderen hunne mannen en vaders, zonder nadere toestemming van het Legerbestuur, niet naar Palembang zullen mogen volgen;

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1911 | | pagina 163