42 tillerie min 1 sectie, 1 sectie pioniers van de Kobi-reserve Garde troepen en 1 tijdelijk saamgevoegde geneeskundige sectie. Hoofdmacht 2de Regiment Infantérie Kobi-reserve Gardetroe pen, 1 sectie Cavalerie, de hoofdmacht van de Artillerie min 2 batterijen, 1 veldbatterij Zoöi-reservetroepen en 1 Compagnie pioniers. Divisie order: lste. De Divisie valt aan Noord van Shichibanrei; 2de. De rechtervleugel vertrekt den 25sten Augustus ten 8,30 n.m. en bezet ten 2 ure v. m. op den 26sten de lijn(links) de heuvel Noord-West van Mökahoshi- (rechts) Kitahachibanrei en bij het aanbreken van den dag de lijn van den zeer steilen heuvel 510 2 K. M. Noord van SankashiKosarei-, 3de. De linkervleugel vertrekt ten 8,30 n. m. en bezet ten 2 ure v. m. 26 Augustus de heuvels Noord en Zuid van Sho- kamparei en bij het aanbreken van den dag den heuvel tusschen Dai-kamparei en Shichibanrei-, 4de. De rechterflankdekking bezet den heuvel Noord van Kioto en beveiligt in de richting Honkeiko 5de. Beweging van de hoofdmacht. De hoofdmacht van het 12de Regiment Veld-Artillerie min 2 Batterijen en de Kobi- reserve Artillerie volgt het 24ste Regiment Infanterie en neemt met heb doel de vijandelijke Artillerie onder vuur te nemen stelling te KosareiDai-kamparei en Shichibanrei. De overige troepen verzamelen ten 8,30 n.m. te Rökwanrei (west van en nabij Tujurinshi). De verschillende afdeelingen stelden zich nu in beweging. Het Hoofdkwartier der Divisie en de Algemeene reserve die ten 9 ure n.m. van den 25sten Augustus te Rökwanrei ver zameld waren, vertrokken om 11,30 n.m. en bereikten over Kokashi ten 1 ure v. m. van den 26sten den linkeroever der Rankarivier. Toestand bij den rechtervleugel. De rechtervleugel stelde zich ten 8,30 n.m. in beweging. Het Regiment Cavalerie kwam ten 11 ure n.m. te Kankaishi aan; de Infanterie trok bij Chokuhoshi en Kokashi over de Raw- karivier. Het 46ste Regiment Infanterie, op den rechtervleugel, drong eenige vijandelijke Infanterie en Cavalerie terug van den

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1911 | | pagina 244