Algemeene reserve1 Bataljon 2de Brigade, 1 Eskadron Cava lerie min 2 pelotons, 1 Bataljon pioniers min 1 Compagnie. Bevelen van den Divisie Commandant. lste De rechtervleugel omvat morgen 's vijands positie Noord van Daitenshi 2de De linkervleugel valt bij het aanbreken van den dag de vijandelijke stelling West van Daikuton aan; 3de Het Garde Cavalerie Regiment marcheert naar Rökundö en het 2de Cavalerie Regiment naar Hakugy okusai, verkent 's vijands stelling en zoekt verbinding met het uit het Zuiden oprukkende Leger. éde De Artillerie (korps) opent het vuur bij het aanbreken van den dag; 5de De Algemeene Reserve verzamelt ten 6 ure v.m. bij Tóshinpu. Rechtervleugel Bij het aanbreken van den dag bezette het 3de Regiment min 1 Bataljon de lijnheuvel Noord-Oost van Nidöka-heuvel Noord- West van Keimeijiten 5.50 v.m. bezette het 4de Regiment min 1 Bataljon den heuvel Oost van Daikoton. De Reserve der Brigade (2de Bataljon éde Regiment) verzamelde bij het aanbreken van den dag West van Toshirei. De 6de Batterij 2de Regiment Veld-Artil- lerie en de ex-Russische batterij openden ten 6.10 v.m. vaneen heu vel Noord van Funsliiai het vuur op de vijandelijke Artillerie Noord van Daitenshidoch ontving geen antwoord. Het hoofdkwartier der Divisie was met de Algemeene Reserve sinds 6 uur v.m. te loshinpo opgesteld. De linkervleugel van het 2de Regiment Infanterie verzamelde in een hoeve Zuid van Hakugyokusai ten 3 ure n.m. Het 2de Regiment stelde zich ten 3.30 v.m. in beweging en bezette ten 6 ure v.m. den heuvel Noord van Daiseiko zonder tegenstand te ontmoeten. Daarop bezette de vijand zijne sterk bevestigde stelling Zuid-West van Köhuji en kwam zijne Artil lerie in positie Zuid van Kdhöji en te Ghukareishi. Deze Artillerie en de Infanterie openden het vuur op het 2de Regiment Infanterie ten 7 ure v.m. Het lste Regiment Infanterie rnarcheeide ten 3.30 v.m. af,

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1911 | | pagina 254