Bijlage: XVII. Blauwe Partij. 1e Brigade. Soemedang, 17 September 1911. No. 1. 4 v. m. Brigadebevel voor den 18den September. Ie. Vijandelijk detachement verschillende wapens, aan In fanterie 1 Brigade, 2 uur n. m. te Tomogeen vijande lijke troepen tusschen Tomo en Cheribon. Operatiebasis Cheribon nog niet ingericht, detachement Tomo zal in eerste dagen vermoedelijk niet steun hoofdmacht kun nen rekenen. Vijandelijke Infanterie en Cavalerie, sterkte onbekend, hou den défilés Sangiang Beuheung bezet. Vijandelijke Infanterie met een zwak half eskadron bivak- keeren in kg. Godang voorbij P. 43 nieuwe postweg naar Tomo. Twee comp. 2e Brigade staan sinds 6 uur n. m. daartegen over in stelling te Tjidjeundjing, zullen in den nacht van 1 7 op 18 September met 2 andere worden versterkt. 2e. De 2e Brigade zal zich van het défilé bij Sangiang Beuheung meester maken. 3e. Den 1 8den September om 7 uur v. m. Voorhoede. staan onder mijn bevel voor den afmarsch Cmdt. Kapt. gereed de in margine genoemde troepen, Musch. met hoofd hoofdtroep voorhoede bij de 2 Cn. Inf. XII bocht van den weg naar Darmaradja aan (niet de Comp. O. uiteinde kg. Bodjong voorbij P. 16 en op marschvoor- met hoofd hoofdmacht bij K. van Ke- posten) bonmanggoe. 1 Sectie genietr. De voorhoede zal slechts afdeelingen op Telefoonbrigade, den marschweg vooruitschuiven. Inf. telefoon. Het 3e Eskadron zal den 1 8den Sept 6 uur 1/5 verbandsectie 30 v. m. 1 peloton ter beschiking stellen 1000 M Van Commandant Inf. XI en om 6 uur v. m. een sterke patrouille (12 ruiters) af- 2 Comp. Inf. XII. zenden over Tjalantjang, Djelegong, Lan- A- Vd. I. deuk, Tjitepok.Tjipadoeng en Soedapati naar Inf. X V2 Com p.*) Pr. Pareugreug van waar in N. en N. O. en O. Verbandsectie* richting geobserveerd wordt (ook berichten 100 M. omtrent eigen troepenbewegingen zenden).

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1912 | | pagina 105