Munitietrein onder dekking van 1 sectie Inf. X* Bagagetrein onder dekking van 1 sectie Inf. X. Met rest eskadron voorloopig op N. oever Tjipeles bevei ligen, doch daarmede zich om 10 uur v.m. te bevinden bij bitoeradja, zich aldaar bij mij te melden. Bagagetrein 3e Eskadron sluit bij dien van Inf. X aan, Inf. XI zal den 18den September om 6 uur 30 afmarcheeren compagnie Inf. XI 4- 1/2 peloton Cavalerie zullen als linkerflankdekking over Hambawang naar Boengkoelloa mar- cheeren en van daar den volgenden morgen vroeg oprukken langs het pad in Z. O. richting ter demonstratie tegen even- tueelen vijand op den nieuwen postweg naar Tomo; een groep zal zoo spoedig mogelijk afmarcheeren ten deele met voertuigen te vervoeren om den ouden postweg Tjong- geang Tomo in het bergterrein voor vijandelijke Cavalerie af te sluiten (afzonderlijk bevel hieromtrent aan Comdt. Inf. XI) de rest van Inf. XI met l/2 pel. Cav, rukken 18 Sep. langs den nieuwen postweg naar kg. Tjipeles (voorbij P. 46) om den volgenden morgen vroeg met 3 comp. Inf. aansluiting te zoeken met hoofdmacht brigade, welke te Karedok zal bivak- keeren en met het overige den 19den September tegen Tomo te demonstreeren. Mocht het niet doenlijk blijken kg Tjipeles te nemen, dan zullen tijdig de noodige voorbereidingen getroffen worden, om met vermijding van 's vijands stelling met 3 comp. zoo moge lijk voor 7 uur v.m. Karedok te bereiken, waar bevelen zullen worden achtergelaten. Troepen die een weg zullen inslaan, waarbij de karren niet zullen kunnen volgen, zullen onderweg tijdig koelies inhuren om mede te dragen; le. het reserve noodration, 2e. de reserve munitie op de bagagekarren, 3e. de voor één, hoogstens 2 nachten noodzake lijke bagage der officieren, 4e. de groepszeilen, 5e. de verlich tingsmiddelen, 6e. de blikken tot zuivering van water, 7e. het noodzakelijke materieel der verbandsectie. Verder koelies tot

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1912 | | pagina 106