Bijlage: XXVI. Blauwe Partij. Hoofdkwartier, Tjidjeundjing, den 18den No: 11. September 1911. 8 uur 30 n.m. 1. Tomo heden morgen bezet door 1 Bat. Inf. Kadipaten 1 uur 30 n.m. nog bezet door 1 Bat. Inf. dat zich 's morgens daar reeds bevond. Overgang Tji Loetoeng Tolengas bezet door Inf. (sterkte onbekend) bij Leuwiseëng Va sectie Inf.; bij Paningkirang (weg Kadipaten Madjalengka) 1 Comp. Inf. Ten N. en O. Kadipaten namiddag geen vijandelijke troepen. 2. 2de Esk. heden 1 uur 45 n.m. te Bab. Kiniki (blad IV, N.O. 6) heeft opdracht morgen 7 uur v.m. op oostoever Tji Loetoeng overgaan en verbinding zoeken met 2de Brigade. 3. Bij Leuwihieum en Tjibeber Noord bevinden zich slechts zwakke vijandelijke Infanterie afdeelingen. 4. Beide Brigades worden morgenochtend zoo spoedig mo gelijk bij Sangiang Beuheung verzameld. Bevelen zijn gegeven om de Cavalerie en Artillerie der 1 ste Brigade (resp. Tjidjeundjing en bij de Tjinambo) zoo spoedig mogelijk op Sangiang Beuheung te dirigeeren. 5. De op beide oevers van de Tji Loetoeng opgestelde vijan delijke afdeelingen zullen morgen door beide Brigades worden aangevallen, de 1ste Brigade op den linker-, de 2de Brigade op den rechteroever. 6. De Art. van beide Brigades komt onder eenhoofdige leiding van Majoor Doijer (oudste Div.-comdt.) en neemt stel ling ter ondersteuning van de aanvallende beweging der beide brigades (voorloopig in de omgeving van Sangiang Beuheung). 7. De aanvallende beweging wordt ingeleid door de 1ste Brigade onder dekking waarvan de 2de Brigade gedekt door Pr. Madjo in Oostelijke richting oprukt en de Tji Loetoeng overschrijdt. 8. Het deboucheeren uit het eigenlijke défilé vermijden.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1912 | | pagina 122