van afd, A van hét militair tarief no. 21 (zooals die is gewij zigd bij de Algemeene Order No. 36 van 191 1) zal gedurende de dagen, dat de troepen buiten hun garnizoen verblijven ter vervanging van de bij genoemd tarief toegestane hoeveelheden gaba, haksel van padistroo en boengkil worden verstrekt: voor de uitheemsche 8 en voor overige paarden 5 Iv. G. padi. Gedurende de manoeuvredagen wordt door de Cavalerie zel ve dus zonder tusschenkomst der Intendance voor gras gezorgd. Mocht gedurende die dagen echter voor eenig onderdeel van dat Wapen ontvangst van gras van de Intendance worden ge- wenscht, dan zullen de Commandanten dier onderdeelen den brigade-Ct. daartoe tijdig het voorstel doen, onder opgave van tijd en plaats van levering. (6) Op alle bons wordt afzonderlijk en nominatief vermeld hetgeen voor officieren en hunne bedienden wordt aangevraagd. Uit de Intendance voorraden kunnen door officieren, onder luitenants en adjudant-onderofficieren onderstaande artikelen op bon tegen de daarachter vermelde prijzen worden ontvangen verseh vleeschKG. 0.60 "jst brood gemalen koffie. thee boter gedroogde visch zout uien gras100 KG. 1.— padiKG. 0.05 Het verschuldigde wordt zoo spoedig mogelijk door tusschen komst van de Militaire Administratie overgemaakt aan den Gewestelijk Intendant te Batavia. (7) Indien om gezondheidsredenen extra verstrekking van thee plaats vindt, behoort daarvoor eveneens een afzonderlijke bon, voor den geheelen duur der verpleging door de Inten dance, te worden afgegeven. De verbruikte thee wordt op de wijze, als voor extra ver strekking geschiedt, afgeschreven, 0.25 1.15 0.77 1.95 0.40 0.12 0.22

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1912 | | pagina 145