fourages en petroleum bestemd voor het Hoofdkwartier, de partij- en brigadestaven of personen buiten eenig administratief verband worden verantwoord door den Kwartiermeester van het subsistenten Kader te Batavia. (13) De petroleum voor de verlichting van stallen, bivaks en kantonnementen wordt op afzonderlijke bons ontvangen. Per stormlantaarn en per dag wordt verstrekt: a. voor die bedoeld bij 38 M.V. L. I. 0.20 L. petroleum. b. voor die bedoeld bij 40 M. V.L. I. 0.27 L. petroleum. (14) De Luitenant der Cavalerie bij het Hoofdkwartier zorgt voor de ontvangst van de petroleum en van 4 stormlantaarns en 2 wateremmers voor het Hoofdkwartiervoor de partij- en brigadestaven wordt een en ander voor zooveel noodig ontvan gen door de Kwartiermeesters der Gecombineerde troepen. (15) De plaatsing en de bewaking van de geldkisten der brigade-intendanten en kwartiermeesters wordt door de brigade-Commandanten geregeld. (16) De voeding gedurende de concentratie en de terug keer naar de garnizoenen zal voor iedere brigade afzon derlijk worden geregeld; hiervan wordt tijdig aan de brigade- Commandanten kennis gegeven. (17) Daar waar verstrekking van versch vleesch niet mo gelijk of niet gewenscht is, zullen instede daarvan vleeschcon- serven worden verstrekt tegen de waarde van het equivalee- rende versclie vleesch. (18) Schrijvers, oppassers van de bereden gemaakte officie ren en het hospitaalpersoneel, ingedeeld bij de bataljons infan terie worden met betrekking tot hunne verpleging in admini stratie opgenomen bij een der Compagnieën van het korps, de schrijvers, oppassers en het hospitaalpersoneel ingedeeld bij de Gecombineerde Troepen worden verpleegd bij een der batte rijen, De overige minderen van den hospitaaldienst vormen met de militairen, die zijn ingedeeld bij de partij- en brigadestaven, verplegings detachementen, onder beheer van door de brigade- Commandanten aan te wijzen officieren.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1912 | | pagina 147