57 gen kon het niet naar de verschillende standplaatsen terugge zonden wordendaarvoor was de tijd te kort. De heenreis der troepen geschiedde als volgt Midden Java: 13 September. ie. trein, lj2 batterij bergart. van Poerworedjo naar Ma- langbong. 2e. trein, het 1e Bat. Inf. van Poerworedjo naar Malangbong. je. trein, het 6e Bat Inf. van Poerworedjo naar Tasikmalaja. Laatstgenoemd bataljon ging op 14 September verder naar Rantja-èkèk, naar welke plaats de tot dat Bataljon behoorende Compagnie van Tjilatjap reeds op 13 September was vervoerd. Het op 1 3 September gebezigde materieel keerde op 14 Sep tember naar Poerworedjo terug, zoodat daarmede op 1 5 Sept. het 2e Bat. Inf. en het 2e Esc. Cav. konden worden vervoerd, ter wijl het materieel van het 6e Bat. Inf. eerst op 15 Sept te Poerworedjo terugkwam, zijnde bestemd voor het vervoer van het 7 e Bat. Inf. op 16 Sept. W. Java-. In het kort aangegeven, geschiedde het vervoer als volgt: i2 Sept\ 134 batterij veldart. van Passar - Senen naar Ijimahi; ij Sept-, 11e Bat. Inf. van Mr. Cornelis naar Rantja-èkèk; 14 Sept:, 3e Escadron Cav. en Alg. Trein van Passar- Senen en Mr. Cornelis naar Tjimahi; ij Sept.-, 10e en 12e Bat. Inf. van Passar - Senen en Mr. Cornelis naar Rantja-èkèk, de Alg. Trein van Tjimahi naar Malangbong. In het bovenstaande werden alleen de korpsen genoemd. Met de verschillende daarvoor gebezigde treinen werden tevens nog vervoerd personeel en materieel der staven, als ordonnansen, wielrijders, geniepersoneel, paarden der scheidsrechters, een geneeskundige sectie, ziekenk arren e. d. De terugreis was als volgt geregeld: Voor Midden-Java zouden op 23 Sept. 3 treinen vertrekken, n.l: Eén Esc. Cav. van Malangbong naar Poerworedjo, 7e Bat. Inf. van Malangbong naar Poerworedjo, 6e Bat. Inf. van Rantja-èkèk naar Maos. Laatstgenoemd bataljon, dat vervolgens op 24 Sept. van

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1912 | | pagina 69