Bijlage: I. 4de Brigade. No: 1. Kadipaten. 16 9 '11. 12 uur 's middags. Legeringsbevel voor heden. 1. Volgens ingekomen berichten concentreert vijand zijn hoofdmacht in N. O. gedeelte van de Preanger en is gisteren een detachement in de richting Tjikampek - Tjilamaja ver trokken. Met vijand nog geen aanraking gehad. 2. Onze hoofdmacht kan niet vóór 21 dezer des namiddags te Kadipaten zijn. 3. Cavalerie verkent in richting Soemedang en Dar- maradja. 4. 3 Comp. Inf. IX onder korpscomdt. op voorposten in richting Soemedang, Inf. IV met A. 4. bg. en 1 sectie G. onder Majoor Engelen op voorposten in richting Darmawangi Darmaradja. 5. 1 pel. Inf. IX waaraan toegevoegd 1 gegradueerde en 3 ruiters van C. 1. h. 4. achter Tji Pelang observeert den weg Tomo - Tjonggeang, het andere peloton van die Comp. bewaakt de brug over de Tji Manoek nabij Tomo. 6. Inf. VI en XV bivakeeren te Kadipaten op het emplace ment der suikerfabriek; 1 comp. van Inf. VI op voorposten op driesprong ten O. van Leuwiseëng ter afsluiting van de wegen Kadipaten Madjalengka en Leuwiseëng Tjidjoeri. Inf. VI 1 sectie brugwacht Tji Loetoeng. Bivakcomdt. te KadipatenMajoor Kerkkamp. A. 3 vd. in Tolengas. 1 sectie G. voorloopig in Tomo. 7. Te maken telefoongemeenschap: a. Br. Stafkwr. met gros der voorposten Inf. IV te Darma wangi. Schriftelijk aan comdten C. 1. h. 4. Inf. IV, VI, IX en XV, Div. comdt. Art. Comdt. G.Chef - arts.Int. Comdt. alg. trein. a

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1912 | | pagina 82