Bijlage: X 2de Brigade. No 1. Troepenindeeling. i. Voor geschoven Cav. Cmdt: De Comdt. v/h 2e eskadron, C. 2 2\ pel. 2. Voorhoede. Cmdt: De Cmdt. v/h 1 e Bat. Inf I. C. 2 J pel. Genietroepen 1 sectie, -4- 1000 M. j. Hoofdmacht (te vens marschorde) Inf. I A. Div. Bg. Inf. II 1 pel. Teleph, Brigade. Verban dsectie. I nf, II, 1 sectie. 1500 M. Bagagetrein Alg, trein Bedekking 1 sectie Inf, II, Brigadekwartier, Malangbong, 1 5 Sept. 1911. 8 uur n.m, Marschbevel voor den 16den September. 1e. Van de roode partij is de hoofdmacht op 11, 12 en 13 September bij Cheribon en een detachement ter sterkte van een divisie den 11 den September nabij Tjila- maja geland. 2e. Onze hoofdmacht wordt in het N. O. gedeelte van de Preanger-Regentschappen geconcentreerd. De 1 e brigade legert 16 en 1 7 Septem ber te Soemedang, het gros harer voor- geschoven Cavalerie te Paseh. 3e. De voorgeschoven Cavalerie verkent via Wado, Tjadasngampar tot in de lijn Karedok Sangiang Beuheung Leuwi- hieum en versluiert tevens den opmarsch der brigade. Eventueel op den W. Tji Loetoeng-oever doorgedrongen vijandelijke Cavalerie-afdeelingen moeten over die rivier worden teruggeworpen. Het défilé van Sangiang Beuheung moet worden vastgehouden tot de aankomst van Infanterie ter plaatse. Het gros brengt den nacht van 16 op 1 7 September door te Leuwihieum. Uur van afmarsch 7 v.m. van grooten weg 500 M. van noordrand Malangbong. *Een officierspatrouille wordt uitgezonden langs den weg Tjilengkrang Lemah- poetih Bantarroedjak Madja. (Z. O. Ma- djalengka); de comdt, meldt zich heden avond 9 uur bij mijn chef van den staf, die hem van eene instructie zal voorzien. 4e. De voorhoede marcheert tot Bab. Boeahngarioeng 1000 M. N. Wado, vraagt vandaar nadere bevelen te Wado.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1912 | | pagina 95