Bijlage: XI. 1e Brigade. Soemedang, 16 September 1011. No: 2. 1 uur n.m. Legeringsbevel. 1. Van den vijand en de eigen troepen geen nadere berichten. Inf. X overnacht met de genietroepen en de telefoonbrigade op den passer. 2. Inf. XII in ontruimde huizen aan en nabij de aloon2 gelegen op 350 N. O. van den passer en Z. van den grooten weg naar Darmaradja. Inf. XI in de tribunes en stallen van het raceterrein Z. van P. 31 aan den grooten weg naar Tomo; de Divisie Artil- lerie 300 M. Z. van de 2e a van Passar Wetan. De officieren vereenigd in de sociëteit, behalve die van den Brig, staf en Inf. XI, welke laatstgenoemden in een huis na bij het raceterrein. 3. Inf. XI schuift 1 comp. als marschvoorpn. vooruit naar Bab. Pasirpabearan (P. 31500j en 1/2 compagnie naar Bodjong (W. van G. Pipisan). Inf. XII schuift 1 comp. als marschvoorpn. vooruit op den grooten weg naar Darmaradja in Bodjong (bij P. 31), bij wel ke compagnie 2 cavaleristen. 4. Telefoon-brigade verbindt spoedigst brigade stafkwartier met Ct. Inf. XI. Infanterie-telefoon verbindt Commandant Inf. XI met compagnie bij Bab. Pasirpabearan. Ter beschikking van Comdt. Inf. XI 4 cavaleristen. 5. Comdten. Inf. XI en XII zenden vóór 7 n.m. aan mij schetsen omtrent ingenomen voorp. opstelling. 6. Inf. XI en C.3 vormen zelfst. bivaks. 7. Majoor Stoelman is bivakcommandant van bivak der overige troepen. 8. Fourageeren vleesch, groenten, brood en gras dadelijk na aankomst nabij passer, aanvangende 5 n.m. vullen van den bagagetrein op den passer. 9. Mijn verblijf is 50 M. Z. van de sociëteit. 10. Verblijf voor zware zieken schuin daartegenover. 11. Heden 7 n.m. brigade-rapport in de sociëteit De Brigadecommandant, o 1 Chef staf

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1912 | | pagina 97