Bijlage XII. 2de Brigade. Brigade-kwartier Malangbong15 Sept. 1911 ^T°: 2. 8 n. m. Instructie voor den Commandant der voorgeschoven Cavalerie voor 16 September. 1 e. Zie marschbevel voor 1 6 September. 2e. id. 3e. De voorgeschoven Cavalerie verkent via Wado, Tjadas- ngampar tot in de lijn Karedok Sangiang Beuheung Leu- wihieum en versluiert tevens den opmarsch der brigade. Eventueel op den west. Tji Loetoengoever doorgedrongen vijandelijke Cavalerieafdeelingen moeten over die rivier worden teruggeworpen. Het défilé van Sangiang Beuheung moet worden vastgehou den totdat deze taak door Infanterie wordt overgenomen. Uw gros van 16 op 17 September legeren te Leuwihieum. Inzonderheid wordt bericht verlangd a. van eventueele bezetting van het défilé van Sangiang Beuheung. b. van de geschiktheid van de Tji Loetoeng, waar deze de vlakte van Leuwihieum begrenst, voor den overgang van Bergartillerie. Uwe berichten te zenden naar Tjadasngampar, dat teleph. met het Brigadekwartier wordt verbonden. Te Tjidjeundjing een ordonnansenpost plaatsen, die ook be richten Inf. bezetting Sangiang Beuheung doorzendt. Uur van afmarsch 7 v.m. van 500 M. benoord, rand Malangbong. *Off. patrouille zie marsch-bevel, 4e. De brigade legert van 16 op 17 September in den driehoek Darmaradja-Tjadasngampar-Wado Brigade kwartier Darmaradja, 5e. Uw bagagetrein kan tot Tjadasngampar volgen; van daar moet met koelies worden opgevoerd z.n. verleent Comdt. Inf. I te Tjadasngampar daartoe hulp. De Brigadecommandant, J. van Heerdt. Schriftelijk aan Comdt. Cavalerie.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1912 | | pagina 98