7 2e. 3e. enz. 4e. 5e. dat de officieren en adjudant-onderofficieren tijdens hunne verpleging op voet van oorlog, ter bestrij ding hunner uitgaven voor voeding, bedienden en transportmiddelen, daggelden zullen genieten, als voor hun rang of graad is aangegeven in het militair tarief No 4, zullende zij alsdan voor zich geen aanspraak hebben op voeding van landswege, noch op koelies of indemniteit daarvoor, als aan gegeven in het militair tarief No 5; 6e. dat aan de gehuwde officieren, onderluitenants en Europeesche onderofficieren (waaronder zij, die als weduwnaar, gescheiden echtgenoot of als ongehuwde één of meer wettige of gewettigde kinderen te hunnen laste hebben), die aan de expeditie deelne men, gedurende hunne verpleging op oorlogsvoet wordt toegekend eene toelage, bedragende voor de officieren 85, en voor de onderluitenants en Europeesche onderofficieren 30, 's maands; 7e. dat aan de officieren en adjudant-onderofficieren, alsmede aan de onderofficieren, beneden den graad van adjudant-onderofficier, die een maandelijksch traktement genieten, eene entrée de campagne wordt toegekend bedragende: voor een generaal majoor400 voor een kolonel350 voor een luitenant kolonel 300 voor een majoor275 voor een kapitein250 voor een len luitenant200 voor een 2en luitenant en onderluitenant. 175 voor een adjudant-onderofficier100 voor een onderofficier op maandelijksch traktement beneden den graad van adju dant-onderofficier50;

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1915 | | pagina 129