58 4 sloepen; 4 sloepen; 4 sloepen; 5 sloepen; 1 sloep; 3 sloepen. 4 sloepen; 4 sloepen; 4 sloepen; 1 sloep; 3 sloepen; 2 sloepen; 3 sloepen. 4. Het 1ste echelon staat ten 6 uur v. m. gereed en gaat dadelijk, nadat de sloepen langs zij der transportschepen zijn gekomen, daarin over. Het 2de echelon staat ten 8 uur v.m. en het 3de echelon ten 9 uur v.m. voor de ontscheping gereed. Een ieder is verplicht zich stipt te houden aan de aanwij zingen der commandanten van de sloepen. 5. De sloepen varen van de schepen af op bevel van den officier, belast met de zeevaartkundige leiding van de landing. 6. Vóór het debarkement moeten aan de troepen het ontbijt en het morgenmaal worden verstrekt, waarvan een gedeelte bij den man wordt medegevoerd. Bovendien zal elk man voorzien zijn van een noodration. Kookgereedschappen en archieven worden bij de landing niet medegevoerd; de hierdoor vrijkomende koelies worden gebezigd tot het per compagnie infanterie medevoeren van 5 munitiekisten-tweemansvrachten, te halen bij den beheerder van het artilleriepark a/b van het S. S. Coen. De officieren mogen zich bij de landing slechts door één bediende doen volgen. 2de echelon in 21 sloepen. 3de echelon in 21 sloepen. 4de compagnie 9de bat. lste compagnie 19de bat. 2de compagnie 19de bat. 3de compagnie 19de bat. staf 19de bat. geneesk. sectie 1 sectie artillerie 3de comp. L. H. 15de bat. 4de comp. L. H. 15de bat. 4de comp. 19de bat. staf en geneeskundige sectie L. H. 15de bat. 1 sectie genietroepen geneeskundige sectie gecom bineerde troepen 1 sectie artillerie (1) Te nemen uit den voorraad a/b van elk schip aanwezig.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1915 | | pagina 182