112 Beveiliging door Inf. XV in de lijn Parakan Lima 2Tjidjangtoeng Tegalharendong. Voorpostenreserve bij pl. 5. 5e. De in te nemen stelling zal door ingraving en het aanbrengen van draadversperring* tot krachtige verdediging worden ingericht. Seingemeenschapzie Legeringsbevel. a. telegraafbrigade zorgt voor de verbinding met Stelling Ct. Sasak- Saat. b. het radiostation in verbinding met Hoofd kwartier te Soemedang.* 6e. A. II vd. in een lijn N. W. Z. O. tusschen paal 6 en Tjitapen 2 met: een batt. in bewakingstelling rechts van den hoofdweg a. tot beschieting van Poerwakarta (speciaal spoorwegstation, A. R. woning en hotel) en de omgeving van de vernielde bruggen als mede van 's vijands aanmarsch langs straat- en spoorweg, b. tot flankeering van het voorterrein der stel ling bij paal 3 op den weg naar Wanajasa (Det. Velds), een batterij in bewakingstelling links van den hoofdweg tot beschieting als aangegeven sub a en eventueel bestrijking van den uitgang van den bergpas Z. O. Tjiseuti. 7e. Observatie - seinpost op G. Semboeng: 1 off. -j- seiner Inf. IX te verbinden met paal 6 mid dels patr. telefoon; te regelen door Comdt. Inf. IX. 8e. De sectie genietroepen zal overeenkomstig de daartoe nader te geven aanwijzing medewer ken aan de inrichting van de stelling en het verbeteren van de gemeenschap in den rug. Omtrent de aan te leggen loopgraven voor secondaire doeleinden zullen nadere aanwijzingen worden gegeven.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 122