Bijlage XVIII PANQOELAH, 16 September 6 n. m. Marschbevel voor den 17den September. Troepenindeeling. 1 1. Zelfstandige cav. Cav. 1 en 'ƒ2 2 met telefoonpatrouille. Det. 50 wielrijders strijders. Commandant: Majoor de Wit. 2. Naar Poerwakarta Cav. L. H. 3 Commandant Ritms. Stennekes 3. Voorhoede (Com mandant Luits. Kol. Jhr. Sandberg). Cav. 'ƒ2 3 (der 1 Brigade) Inf. I Art. _L Berg. Mitr. >/3 2 Genie 1 sectie (2de Brigade) Afstand 1 K. M. 4. Hoofdmacht (te vens marschorde). Inf. II Genie 1 sectie (le Brigade) Art. -f- Berg. Zie de instructie No. 1 en 2 voor de zelfstandige cavalerie (heldert op tot ten Z. der Tji Somang) en voor de officiers patrouille naar Wanajasa. (in verband eene opdracht aan Cav L. H. 3 is niet uitgesloten, dat de officierspatrouille nog niet van Poerwakarta is afgereden). De zelfstandige cavalerie passeerde heden 9.25 v.in. bij Poerwakarta de Tji Kao, na dien is de verbinding met deze afdeeling verbroken. In den loop van den middag zijn vijandelijke cavalerie patrouilles waar genomen op den rechteroever van de Tji Kao. 2. Marschdoel Poerwakarta, afmarseh langs karreweg Pangoelah-Djoemin 2. 3. 8 v.m. het hoofd der hoofdmacht bij den driesprong Djoemin 2. De afdeelin- gen treden aan op de verzamelplaatsen en nemen achtereenvolgens hare plaatsen in de marschcolonne in. 4. De voorhoede beveiligt in de strook, ten W begrensd door de lijn van Sitoe- kamodjing Z. waarts naar Gandasoli en verder Z. W waarts over Paroengdadap en Tjikaokrawang langs linker oever Tji Kao; ten O. zich uitstrekkende tot en met den weg Tandjoenggaroet 1 (aan de Tji Lamaja)—Z.W. waarts door Tjam- paka 2 en 1, over de Tji Herang en ROODE PARTIJ. Ie Divisie. No. 3. Bijlagen: twee in- structien.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 127