Bijlage XIX. Aan Comdt. Ie Brig. 2e Cav. 3 Trein. Radiotelegr. divisiestaf. Ie Divisie. Plaats van verz. Poerwakarta. Datum 17-9-T5 3 uur 10 min. I. Werkzaamheden aan de brug over de Tjikao worden he den nacht voortgezet onder dekking van 1 Bat. Inf. van de le Brig, dat de rivier passeert op de waadbare plaats onmiddellijk N. van de brug en de groote wegen naar Pa- sanggrahan en Bendoel afsluit. Mocht overgang in den loop van den nacht gereed zijn, dan blijft Baton. met de beveiliging aan die zijde belast. II. Een Bat. Inf. le Brig, met de 2e Veldbatterij endemitr. Comp. le. Brig, verdrijven den vijand, die is gesignaleerd in kg. Gembeng, aldaar versterkt moet zijn en waartegen over een afd. wielr. van eigen partij in stelling ligt. Na het volbrengen van deze taak blijven 2 compagnieën van dit bataljon ter beveiliging van de strook ten Z.O. van Poerwakarta achter, terwijl de overige troepen naar het bivak le Brigade terugkomen. III. De veiligheidstroepen zoeken aanleuning aan de Tjikao, welke rivier de grens vormt tusschen de Z.O. lijke en Z.W. lijke sectoren van beveiliging. IV. Verdere troepen, organiek bij le Brig., kunnen het kan- tonnement betrekken in het gedeelte van Poerwakarta ten W. van de lijn N.-Z. gaande door „D" (districtshoofd). V. Cav. 3 en wielrijders bij invallen duisternis terug naar Poerwakarta. Cavie. gelegerd: paarden om eene vijver, per soneel en wielrijders in een der inlandsche scholen. VI. Verbandsectie in het civiel hospitaal, richt ziekenver-

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 129