Bijlage XXIII. POERWAKARTA, 18 9 '15 9.45 v.tn. Marschbevel voor heden. T roepenindeeling. 1. Zelfstandige cav. Cav. 1 en y2 2 met telefoonpatr. 2. Voorhoede Comdt. Maj. Dinger Cav. R.H. 3. Det. Wielrijders Inf. X. 2 Art. Berg. Genie 1 sectie le Brig. •2 K.M. 3. Hoofdmacht (te vens marschorde) Inf. XX Genie 1 sectie 2e Brigade. 1 Art. I Berg. Art. Mitr. 1 Inf. II. 2 I Mitr. 2 Inf. VII. 1, 2, 3. Veld Inf. I 1. Vijand. Inf., waarbij mitrs, in stelling nabij Tjihoeni I (weg naar Wanajasa); ook vijand, inf. gezien in de lijn Tji- saboek Tjiganea 2. Van Zelfst. Cav. geen nadere berichten. Op weg naar Wanajasa blijft een det. samengesteld uit Inf. XVI, 1 veldbatt. en L. H. 3e esk. (zie slot-punt). (1 Cie brugbewaking Tjikao). 2. De div. zet haren marsch langs grooten weg in Z.Z.W. richting voort. 3. Af marsch hoofdmacht om 11 v.m. met hoofd bij brug Tjikao. De afdn. ne men achtereenvolgens hare plaats in de marschcolonne in. 4. Voorhoede beveiligt in een strook, W. begrensd door lijn Kembang Koening- Bab Sengkol- Tjiseuti- Plered, O. beg rensd door Tjikao en Tjibingbin. 5. Voorposten op weg naar Bendoel ruk ken in, zoodra voortroep lijn der veld- wachten passeert. Ct. Voorpostenbat. doet voorposten richting Passanggrahan op zoodanig tijdstip inrukken, dat tijdig plaats in de marschcolonne kan worden ingenomen. 6. Radiostation divisiestaf blijft voorloo- pig opgericht te Poerwakarta. 7. Verbandsectie en Bagagetrein om 11.30 v.m. tot afmarsch gereed in ROODE PARTIJ. Ie Divisie. No. 7-

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 137