57 IV Munitie, seinploeqen, vaandels. De munitie-uitrusting bedraagt bij de Infanterie: bij de 1ste Brigade 100 losse patronen bij den man en 100 losse patronen in den Gevechtstrein; overigens 100 losse patronen bij den man en de reserve-losse munitie in den gemarkeerden gevechtstrein. 100 losse patronen bij den man per wielrijder-strijder. 12600 losse patronen per mitrailleur-compagnie. 'cO losse patronen per karabijn. bij de Cavalerie: 100 losse patronen bij den man. 750 losse patronen per sectie Gew. Mitr. M. 15. bij de Artillerie: 50 losse schoten per stuk der Ber. Art. 20 losse schoten per stuk van de Vest. Art. 20 losse patronen per karabijn, bij Ber. en Vest. Art. en den Trein. Per revolverdragende12 losse patronen. De munitie wordt voor de korpsen in de garnizoenen be schikbaar gesteld, alwaar de niet verschoten munitie ook weer moet worden ingeleverd. De ledige hulzen en houders worden iederen dag door de zorg der compagnies-, batterij- en eska dronscommandanten ingenomen en medegevoerd. De seinploegen bij de compagnieën, eskadrons, of batterijen worden uitgerust als aangegeven in het seinvoorschrift. De vaandels worden medegevoerd. V. Verpleging. De troepen worden door de bij de brigades ingedeelde inten danten gedurende den geheelen duur der manoeuvres verpleegd, onverminderd de verantwoordelijkheid in deze van den Briga decommandant. De verpleging door de intendance vangt aan met het avond maal van den dag van aankomst op en eindigt met het mid dagmaal op den dag van vertrek van het manoeuvreterrein. De luitenants of als zoodanig dienstdoende onderofficieren van de militaire administratie bij de korpsen worden zooveel doenlijk ter beschikking gesteld van den brigade- intendant.

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 67