62 De kaarten worden den avond voorafgaande aan eiken manoeuvredag door den Chef van den Militair Geneeskundigen dienst aan de oudste scheidsrechters ter distributie uitgereikt. XI. Wollen dekens. Voor de verstrekking van wollen dekens zullen door de Intendance van de Leiding maatregelen worden getroffen. Ten behoeve van het bij het Hoofdkwartier [ingedeelde per soneel worden de noodige wollen dekens te Darangdan op gelegd. XII. Hoofdkwartier. Het Hoofdkwartier van de Leiding der manoeuvres is gevestigd in den pasanggrahan te Darangdan. Voor de legering van het personeel wordt ook beschikt over de Kawedanan en enkele in de nabijheid gelegen, nader aan te geven woningen. XIII. Veldpost. Bij het Hoofdkwartier van den Leider en bij iedere brigade wordt een facteur aangewezen. De brigadecommandanten regelen den dienst der veldpost voor de onderdeden der brigade. De brieven worden dagelijks door de betrokken facteurs afgehaald. De partijcommandanten kunnen de voor hunne troe pen bestemde postindien het verloop der manoeuvres daartoe aanleiding geeft naar een ander spoorwegstation doen op zenden. Het adres van alle brieven en telegrammen voor aan de manoeuvres deelnemende personen bestemd, moet luiden: Man. troepen. 4de BrigadePlèrèd of lste of 2de Brigade: Poerwakarta of Hoofdkwartier: Plèrèd. De dienst der facteurs wordt door de betrokken brigadecom mandanten geregeld. De benoodigde brievenbussen en brieven- tasschen worden door de zorg van den commandant der lste

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 72