Bijlage II. VERPLEGINGSNOTA betreffende de verpleging der troepen, welke deelnemen aan de groote manoeuvres in 1915. l. (1) De voor aanvulling der treinen bestemde voorraden wor den verkregen op door den Chef-Intendant aan te geven wijze. (2) De broodvoorziening behalve voor de 1ste Brigade en de grasvoorziening voor de le Brigade worden geregeld door den Chef-Intendant. (3) De sub (2) genoemde artikelen zullen op door den Chef- Intendant nader aan te geven spoorwegstations ter beschikking van de brigade-intendanten worden gesteld en door hun zorg van daar naar de troepen worden opgevoerd. (4) De le Brigade voert het benoodigde vee bij den ver- plegingstrein (veldslachterij) mede en beschikt voor het vervoer naar de troepen over twee vleesch-auto's. Bij de Ilde en IVde Brigade geschiedt de vleeschvoorziening op de wijze, als gebruikelijk bij Brigade-manoeuvres. Zooveel mogelijk zal steeds versch vleesch worden verstrekt. Is dit niet doenlijk of niet gewenscht, dan zullen instede daarvan vleeschconserven worden verstrekt tegen de waarde van het vervangend versche vleesch. (5) Het op 17 September benoodigde gras zal door de lie Brigade worden betrokken uit de streek ten Noorden van de lijn Pesawahan Tjiganea 2, door de lVde Brigade ten Zuiden van die lijn. 2 De voeding van de troepen geschiedt op den voet van het als bijlage A hierbij gevoegde tarief. De toegestane indemniteit mag niet worden overschreden, (zie 11 (1) Extra Bijlage No. 37. I. M. T. 1916. 5

Indische Militair Tijdschrift - Extra Bijlagen | 1916 | | pagina 75